A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Fal Dünyası / Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’in 2019 Son Çeyreğine Dair Burç Yorumları

Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’in 2019 Son Çeyreğine Dair Burç Yorumları

2019 yılının son çeyreğinde burçları neler bekliyor? Astrolog Lütfü Kaan Özdemir, 2019 yılının son çeyreğinde hangi burcu nasıl şeyler beklediğini ve hangi burcun yılı en kazançlı şekilde bitireceğini açıkladı. İşte Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’in 2019 yılı son çeyreği burç değerledirmeleri…

KOÇ:  2019 yılının son çeyreğinde Koç burçlarını ekonomik anlamda genişleme ve ferahlama bekliyor. Koç burçları 2019’un ikinci çeyreğinde atılan girişimci adımlar karşılığını son çeyrekte alıyorlar. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’e göre bu dönemde koç burçları ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda sorunlar yaşa da çok uzun süreli olmayacak ve kalıcı etkiler bırakmayacak. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Halkalı Güneş Tutulması Koç burçlarının kariyerinde bir dönemin bitip, yeni bir dönemin başlamasına ve yeni başlangıçlar yapmana neden olabilir. Lütfü Kaan Özdemir bu dönemde Koç burçlarına daha disiplinli olmalı, sorumluluk almayı, yeteneklerini verimli bir şekilde kullanmayı öğrenmeleri gerektiği tavsiyesinde bulunuyor.

BOĞA: Temmuz ayınının sonlarına doğru boğa burçları çevreleriyle inançları ve görüşleri yüzünden sorunlar yaşayabilecekler. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’e göre, 18 Eylül’de Oğlak burcunda düz harekete başlayacak olan Satürn, Boğa burçlarına yurt dışı, yüksek öğrenim, yabancılar ya da hukuki süreçlerle ilgili alanlarda sürüncemede kalmış konuları çözme ve harekete geçebilme fırsatı sağlayabilecek. Genel olarak verimli bir yıl geçiren Boğa burçlarına Lütfi Kaan Özdemir, 5 Mayıs itibarıyla atmaya başladıkları adımların meyvelerini almaya başlayacaklarını, bir süreci bitirip, hayatlarında yeni bir süreç başlatacaklarını bu nedenle bu dönemde çok daha dikkatli olmaları gerektiğini öneriyor. Öte yandan boğa burçları, bu dönemde duyguların ve düşüncelerin arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirler.

İKİZLER: İkizler için 2019 yılının son çeyreği biraz zor başlayacak. 18 Ağustos’ta Başak burcuna geçen Mars ev ve aile ortamında huzursuzluk ve gerilime sebep olabilir. Bu süreçte ikizler burcu, aile bireylerine karşı eleştirisel tavırlar takınmaktan kaçınmalı, daha hoşgörülü ve sakin olmaya çalışmalı. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir bu dönemde ikizler burçlarına eş ya da partnerleri ile ileriyle dönük yatırım planlamaları yapabileceklerini ve finansal konularda çok dikkatli ilerlemeleri, ödemelerini asla geciktirmemeleri ya da atlamamaları gerektiğini öneriyor.

YENGEÇ: Lütfü Kaan Özdemir’e göre Satürn’ün 18 Eylül’de oğlak burcuna düz harekete başlamasıyla yengeç burçları hayatlarında bir denge yakalamaya başlayacaklar. Yengeç burçlarının bu dönemde ortaklık ya da evlilik konusunda ani kararlar alması ve üzerlerinde duygusal baskı hissetmeleri Satürn’ün olası etkileri arasında. Tamam mı, devam mı kararı vermeleri gerekebilir hatta bekar Yengeç burçları yaşça büyük ya da daha olgun biriyle tanışabilir ve evlilik kararı alabilirler. Jüpiter’in 2 Aralık’ta Oğlak burcuna geçmesi ile Yengeç burçları,  ilişkiler açısından zorlu geçen bir senenin sonunda işlerin yavaş yavaş düzelmeye başladığını hissedebilecekler. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir bu dönemde Yengeçlere kendilerine ve şanslarına fazla güvenip düşünmeden hareket etmemelerini öneriyor.

ASLAN: 11 Ağustos’ta Boğa burcunda retro harekete başlayacak olan Uranüs, ev, iş, sosyal yaşam ve aile ilişkilerinde değişimlerin süreceğine işaret ediyor. 2019 yılının son çeyreğinde bu durum en çok Aslan burçlarını etkileyecek. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir Aslan burçlarının, 2 Aralık tarihinde Oğlak burcuna geçecek olan Jüpiter ile yeni deneyimler kazanacaklarını ve hayatlarına rehberlik edebilecek yeni birileri ile tanışabileceklerini ve bu dönemin hem kariyer hem de özel hayatlarında yılın en verimli dönemi olacağını vurgularken sabretmelerini de öneriyor.

BAŞAK: Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’e göre, 30 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile başak burçları beklenmedik sürprizler  ve yenilikler yaşayabilir. Yeniliklerin ard arda geleceği bir döneme girecek olan Başak burçları bu dönemde hayatlarının aşkı ile tanışabilirler. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter 2 Aralık’ta Oğlak burcuna geçiyor. Yeniay döneminde başlayan bu değişim süreçleri bu dönemde de devam ediyor olacak. Başakların, aşk ve sosyal hayatında olumlu değişiklikler olabilir. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir Başak burçlarına bu dönemin tadını çıkarmalarını öneriyor.

TERAZİ: 2019 yılının son çeyreği Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’e göre Terazi burçları için aşkın dönemi olacak. 8 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek olan aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Terazi burçlarının doğal cazibelerini daha da artıracak. Bulunduğu ortamlarda ilgi odağı haline gelecek hem hayranlık hem de kıskançlık kazanacak olan Terazi burçları bu süreçte ilişkiler yoluyla birçok yeni iş fırsatı da yakalayabilecekler. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir bolluk ve yeni fırsatların dönem olacak olan bir döneme giren olan Terazi burçlarına hazırlıklı olmalarını ve bekledikleri her şeye kavuşacakları bir döneme girmenin keyfini çıkarmalarını öneriyor.

AKREP: Akrep burçları için 2019 yılının son çeyreği biraz zorlu geçecek. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir bu dönemde Akrep burçlarına daha temkinli ve dikkatli olmalarını öneriyor. 28 Ekim tarihinde burcunda gerçekleşecek Yeniay, Merkür retrosu ile aynı dönemde oluşacağı için, temkinli davranmak gereken bir döneme girecekler. Yeni bir ilişki başlayabilir ya da hayatları ile ilgili yeni hedefler belirleyebilirler. Bu dönemde Akrep burçları, yeni kararlar almak için her detayı incelemeli, eksileri ve artıları iyice tartmalılar. 26 Aralık günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Halkalı Ay Tutulması, Akrep burcunun hayatlarında yeni gelişmeler ve değişikliklere işaret ediyor.

YAY: 26 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile Yay burçlarının hayatında yeni değişiklikler meydana gelecek. Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışı devam eden Yay burçları bu dönemde hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendini daha iyi ve daha enerjik hissedecekler. Astrolog Lütfi Kaan Özdemir bu dönemde Yay burçlarına  ciddi yatırımlara yönelme ve birikim yapma dönemine girdiklerini ve bu nedenle daha gerçekçi ve ayakları yere basan hedefler belirlemelerini öneriyor.

OĞLAK: Astrolog Lütfü Kaan Özdemir Oğlak burçlarının 2 Aralık tarihinde burçlarına geçecek olan bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter ile, rahat bir nefes almalarının sağlanacağının müjdesini verdi. Bu dönemde Oğlak burçları kendilerini daha iyimser hissedebilir, hayata daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşabilirler. 2019 yılının sonlarına yaklaştıkça Oğlak burçları, birçok farklı iş fırsatı ile karşılaşabilir ve önlerine birçok yeni iş fırsatı çıkabilir. Oğlak burçları Jüpiter’in kendi burçlarına geçmesi ile birlikte karamsarlıktan kurtulacak, yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için daha çok çaba gösterecekler.

KOVA: Kova burçları 19 Kasım günü Akrep burcuna geçecek olan savaş ve mücadele gezegeni Mars’ın etkileri sayesinde aile ve işle ilgili konularda gerilim yaşayabilirler. Çalışıyorlarsa kariyerin ve ailenin ihtiyaçları arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilir, çalışmıyorsa, aile büyükleri ya da hayatındaki otorite figürleri ile karşı karşıya gelebilirler. Astrolog Lütfü Kaan Özdemir’e göre 2010 yılının son çeyreği Kova burçları için oldukça yıpratıcı geçecek. Bu nedenle Lütfü Kaan Özdemir Kova burçlarına, bu dönemde sabırlı olmalarını ve bu dönemin geçici olacağını unutmamaları gerektiğini öneriyor.

BALIK: 2019 yılı balık burçları için zorlayıcı bir oldu. Bu durum 2019 yılının son çeyreğinde de ne yazık ki değişmeyecek. Zor dönemden geçen Balıklar, yılın bu döneminde de biraz zorlanacaklar. Bu dönemde ani evlilik ya da boşanmalar söz konusu olabilir. Yeni ortaklıklar kurabilir ya da iş birliği yapılan kişilerle yollarını ayırmak isteyebilirler. Lütfü Kaan Özdemir’e göre bütün olumsuzluklara nazaran bu dönemde Balık burçlarının önüne yeni kariyer fırsatlarının çıkabileceğini de vurguladı. Fakat yine de Balık burçlarına fırsatları değerlendirmeden önce çok iyi düşünmeli, her türlü detayı dikkate almalarını önerdi.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir