A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Tarz / Bere İle Tarz Yaratın İşte İpuçları

Bere İle Tarz Yaratın İşte İpuçları

Kışa girdik soğuk havalar ve kar artık yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlayacak. Böyle zamanlarda özellikle kadınlar için bere son derece gerekli bir şeye dönüşüyor. Peki bere nasıl takılır ve bere hakkında bazı ipuçlarını sizin için hazırladık. Bu ipuçlarıyla hem saç tipinize göre hem giyim zevkinize göre farklı farklı kombinler yaratabilirsiniz. Ayrıca bere tercihinde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli noktayı belirttik. Soğuk kış aylarında tarzınızdan ödün vermeden stil giyinmek doğru seçeneklerle aslında hiçte zor değildir.

Berenizi Süsleyin

Bereniz üzerinde güzel çalışmalar yapabilirsiniz. En ideal olan süslü taşların kullanımı ya da sembollerdir. Böylelikle hem stil sahibi bir görünüme sahip olursunuz ve kıyafetinize renk katmış olur.

Durum Kurtaran Çözümler

Aceleniz var ve hemen çıkmanız gerekiyor ama saçlarınızın son hali hiçte iç açıcı değil. Yapmanız gereken özellikle birkaç bukle yapıp bere üstüne geçirmek. Tabi ki renk seçimlerine dikkat etmelisiniz. Kıyafetinizle bereniz her zaman uyumlu olsun.

Aksesuarlardan Faydalanın

Saçınızı örüp kafanıza bereyi geçirebilirsiniz. Tarzınızı renklendirmek için aksesuarlar kullanabilirsiniz. Uyumlu bir kolye, bileklik olabilir.

Bere Tercihi Önemli

Bere tercihi yaparken kalın iple örülmüş olanlar size uygun olmayabilir. Kalın iple örülmüş bereler çabuk bollaşabilir bu da istenmeyen bir görünüme sebebiyet verebilir. Özellikle kısa bir saça sahipseniz mutlaka ince iplikle örülmüş bir bereyi tercih etmelisiniz.

Örgülü Kombin Yapmak

Saçlarınızı örüp bir kısmını taç gibi ön tarafa getirip arka tarafa da sarkık ama örgülü bir bere geçirdiğinizde çok hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Burada önemli nokta berenin de örgülü bir model olmasıdır. Eğer saçınızı örmeyi çok sevmiyorsanız örgülü yerine daha düz tercihler yapabilirsiniz.

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir