A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Çıt çıt saç nedir?

Çıt çıt saç nedir?

Çıt çıt saç nedir?    

Çıt çıt saç ülkemizde de saç uzatmak isteyen bayanlar tarafından ilk sırada tercih edilen yöntemlerin başında gelen, gerçek saçlardan veya mikro fiber yapıdaki sentetik maddeden hazırlanmış her tür boyda ve uzunlukta buluna bilen veya istek doğrultusunda hazırlanabilen, birbirinden farklı renkleri bulunan saç uzatma aracıdır. Arkasında bulunan basit bir saç çıt çıtı ile saça tutturulur ve istenildiği zaman hemen oracıkta çıkartılıp takılabilir. Kullanımının bu kadar kolay olmasından dolayı ve maliyetinden ötürü, ayrıca saça hiçbir zarar vermiyor olmasından dolayı da en çok tercih edilen saç uzatma, kabartma veya yoğun gösterme yöntemidir.

Çıt çıt saç
Çıt çıt saç

Çıt çıt saç nasıl takılır?

Çıt çıt saçı evde veya istediğiniz herhangi bir yerde birkaç deneme ile rahatlıkla takıp çıkartmayı öğrenebilirsiniz. Çıt çıt saçın arkasında yer alan çıt çıtlar ile saçınıza takılacağı için bu kısımda çok zorlanmayacaksınızdır. İşin esas kısmı ve zor görünen kısmı saçınız ile uyum içerisinde olması ve görünmemesi bunun içinde çıt çıt saçları takarken takmak istediğiniz yer den saçınızı iyice açacaksınız ve tam dip kısma gelecek şekilde çıt çıtları yerleştireceksiniz. Bu kısmı yapabilirseniz saçınız da çıt çıt saç oldukça doğal ve güzel görünecektir ve anlaşılmayacaktır.

Çıt çıt saç nasıl takılır
Çıt çıt saç nasıl takılır

Çıt çıt saç fiyatları

Ülkemizde en karmaşık kısım işte burası. Çünkü çıt çıt saç fiyatları aldığınız kuaförden tutunda, almak istediğiniz mağaza, salon veya internet sitesine göre bile değişmektedir. Ayrıca gerçek saçlardan yapılmış çıt çıt saçlar ile sentetik maddeden yapılmış yapay saçlardan oluşan çıt çıt saç fiyatları da tamamen farklılık göstermekte. Tüm bunlara birde farklı farklı markaların çıt çıt saçları eklenince fiyat iyice karışıyor ama genel olarak bir fiyat vermek gerekirse.

30 TL gibi bir fiyattan başlayıp 500 hatta 1.000 TL gibi fiyatlara kadar çıt çıt saç fiyatları değişiyor. Kaç parça alacağınız, almak istediğiniz uzunluk ve gerçek saç mı yoksa sentetik saç mı istiyorsunuz tüm bu etkenlere göre saç fiyatları değişiyor. İsterseniz n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com gibi büyük web sitelerinden de fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Çıt çıt saç
Çıt çıt saç

Çıt çıt saç alırken nelere dikkat etmeli?

Çıt çıt saç alırken öncelikle gerçek saç mı yoksa sentetik saç mı istiyorsunuz buna karar vermeniz gerek, çünkü her ikisinin de kullanım yeri aynı olsa da bakımları ve ömürleri farklılık gösteriyor.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken bu saçların grade yani kalitesine göre fiyatlarının değişmesi en kötüsü 1a olan resmen çöp gibi benden söylemesi ama çok ucuz. 7a ya kadar gidiyor diye biliyorum daha üstü de olabilir. En uygun ve kaliteli sayılan 5 a olanı benim en çok kullandığım haberiniz olsun.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir