A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Gözenekleri yok eden ve cildi canlandıran maske

Gözenekleri yok eden ve cildi canlandıran maske

Gözenekleri yok eden ve cildi canlandıran maske

Bu maskeyi özellikle hamilelikte uygulayabilirsiniz. Normal zamanlarda da tercih edilebilir bir yüz maskesi. Bu maske sayesinde cildinizde gözenekler yok olacak ve yüzünüz canlanacaktır.

Malzemeler

  • 1 adet limon
  • 1 çorba kaşığı su

Gözeneklerden kurtulun
Gözeneklerden kurtulun

Uygulanışı; Bir kâse içerisine 1 adet limonu bütün halinde rondodan geçirerek ekleyin daha sonra üzerine 1 çorba kaşığı su ekleyip iyice karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Bu yüz maskesi cildinizde yaklaşık 5 dakika durduktan sonra cildinizi bol su ile yıkayıp nemlendirici krem sürün.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler evlerin ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Uygun bölgelere kurulumu gerçekleştirilebilir. Cam balkona ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir