A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Fal Dünyası / Jüpiter’in Burçlar Üzerindeki Etkisi

Jüpiter’in Burçlar Üzerindeki Etkisi

Jüpiter 8 Kasım 2018 akşamı Yay burcuna geçiş yaptı. Jüpiter 3 Aralık 2019’a kadar Yay burcunda kalacak. Bu süreç içerisinde bazı değişiklikler ve genişlemeler meydana gelecek. Büyümeyi, büyük fikirleri ve deneyimleri simgeleyen Jüpiter, insan hayatında tek bir iş üzerine değil birden fazla iş üzerinde odaklanmayı başlatacak.

Geleneksel astroloji de Jüpiter ‘’Büyük Fayda’’ olarak tanımlanmaktadır. Yani bu demektir ki Yay burcuna bu geçişle beraber birçok olay daha mantıklı gelişmeye başlayacak. Üstelik bu geçişin etkisi zamanla değil birden gerçekleşecek. Hatta etkilerini göstermeye şimdiden başladı bile. Herkes için konfor artacak. Bütün burçlara sahip kişilerin ufku genişleyecek, mutluluk ve fırsatlar artacak. Bununla beraber risklerde artacak. Yani her duygu her gelişme iyi de olsa kötü de olsa daha fazla hissedilecek.

Koç: Jüpiter’in Yay burcundaki hareketi Koç burçları için birçok olumlu etkinin işareti. Hareket ateş burcunda meydana geldiği için Koç burçları etkilerini güçlü bir şekilde hissedecek. Onlar için oldukça şanslı bir dönemin başlangıcı olacak. Okula geri dönmeyi ya da fazladan dersler almanın tam zamanı. Seyahat planları varsa mükemmel deneyimler onları bekliyor, yoksa mutlaka yapmalılar. Ayrıca yıl boyunca seyahatlerde ya da farklı ortamlarda tanıştığınız insanlardan öğrenecek çok şeyiniz olacak.

Boğa: Boğa burçları için finansal açıdan son 13 yılın en verimli zamanları olabilir. Bu gelişmeler Boğa burçlarının doğrudan etkileri değil, dolaylı etkilerle gerçekleşecek. Miras ya da ortaklarının yaptığı başarılı işler gibi. Ayrıca cinsellik, ölüm, metafizik gibi tabu olarak gördükleri konular Jüpiter tarafından aktive edilebilir. Ancak uzun zamandır yaşadıkları içsel, duygusal ve psikolojik sorunları Jüpiter sayesinde hızla çözüme kavuşturacaklar.

İkizler: Jüpiter, İkizler’in karşıt burcu Yay burcunda. Bu genellikle bunalmışlık hissini ve dengesiz duyguları beraberinde getirir. Aynı zamanda şans bombardımanına tutulacak olan İkizler burçlarının; sevgili, arkadaş ya da ortaklarıyla olan ikili ilişkileri bu yılki mutluluk kaynakları olacak. Bu yıl yaşayacakları olumlu gelişmeler uzun ömürlü olmaya açık. Seyahat burcu Yay’ın etkisiyle eğer bir seyahate çıkarlarsa muhtemelen seyahat sırasında tanıştıkları kişiler sonsuz eşleri ya da arkadaşları olabilir.

Yengeç: Yengeç ve Yay burcunun pek fazla bağlantısı yoktur. Yay burcundaki hareketler Yengeç burcuna genellikle ek çalışma, sorumluluklar ve borçlar olarak yansır. Bu yıl da Jüpiter’in Yay burcundaki hareketi iş yüklerini arttırıyor. Ancak bu yüksek çaba ve emek sonucu büyük ödüller kazanacaklarını söylemeden geçmeyelim. Ayrıca kariyerlerinde rakiplerini geride bırakacak enerjiyi ve kaynakları da yine bu dönemde bulacaklar. Böylece 2019’un ortalarında bile yüksek bir maaş ya da mevkiye kavuşmuş olabilirler.

Jüpiterin burçlara etkisi
Jüpiter’in Burçlara Etkisi

Aslan: Jüpiter tıpkı Aslan burçları gibi bir ateş burcunda. Bu da güzel enerji ve iyi şans demek. Aslan burçları için bu dönem yaratıcılık, romantizm, eğlence, ilişkiler ve eğlence anlamında oldukça aydınlık geçecek. Aslan burçlarının ilişkileri gelişecek ve sevmedikleri insanlar bile sevmeye başlayacaklar (ya da tam tersi). Ayrıca bu dönemde alışkanlık yapabilecek şeylere ilgi duymaları söz konusu olabilir. İçki, yeme alışkanlıkları ve diğer kötü alışkanlıklar gibi… Jüpiter’in etkisi ile aşırıya kaçma eğilimleri güçlü olacak. Ayrıca kaygı bozuklukları 13 yıldan beri en düşük seviyelerini görürken, yaratıcılık ve sanatsal yönleri 13 yılın en yüksek seviyesine ulaşacak!

Başak: Başak burçlarının bu dönemde zihinlerindeki en gizli, rahat hissettikleri ve güvenli olduğuna inandıkları bölgeleri aktive olacak. Jüpiter’in etkisiyle duygularını daha yoğun yaşayacaklar. 2019 için yalnızca ev hayatlarına merkezlerine alacaklar ve sessizlik ve huzur arayacaklar. Aile içinde yaşadıkları problemler ise sonunda çözüme kavuşacak. Eğer taşınıyorlar ya da benzeri bir değişiklik yaşıyorlarsa özellikle ebeveynlerinin desteklerini görecekler. Yaşadıkları yoğun karmaşa ve anksiyete ise Jüpiter ile birlikte bir nebze olsun azalacak.

Terazi: 2019 Terazi burcu için inanılmaz aktif bir yıl olacak. Adeta sıkıcı anları olmayacak. Günlük hayatlarında ufuk açıcı deneyimler yaşayacaklar ve bol bol keşfedecekler. Aynı zamanda şanslı oldukları toplantılara girebilir, yükseköğrenim kararları verebilir ya da beklemedikleri seyahat fırsatlarıyla karşılaşabilirler.

Akrep: Jüpiter neredeyse tüm yıl boyunca Akrep burcundaydı. 2018 onlar için fark edemeyecekleri kadar şanslı oldukları bir dönemdi. Jüpiter’in Yay burcundaki hareketi ise finansal konuları etkiliyor. Elbette bir anda cepleri dolmayacak ancak en azından para biriktirme konusunda daha verimli olacaklar. Her ne kadar finansal konularda gelişme kaydetseler de onlar için önemli olan içsel ilerleme. Bu yıl çok daha özgüvenli olacaklar ve daha emin adımlarla ilerleyecekler.

Yay: Yay burcu için parlama vakti! Bu yıl Yay burçlarının oldukça şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Şans her alanda karşılarına çıkacak, ufacık konularda bile ne kadar ballı olduklarını düşünecekler. Bu harika deneyimlerle birlikte harika hatıralar da biriktirecekler. Ancak asıl zihinsel anlamda büyük bir gelişme yaşayacaklar, çok sayıda yeni insanlar tanışıp çokça seyahat edebilirler. Pek çok farklı yönden onların yılı olacak, tadını çıkarmalılar!

Oğlak: Jüpiter, Oğlak burçlarının 12. evinde yer alıyor. Yani genellikle talihsiz olayları, yalnızlıkları temsil eder ancak Oğlak burçları için korkulacak bir durum yoktur. Her ne kadar çok fazla yalnız kalmalarına gerek olmasa da en çok yalnız olduklarında verimli olabildiklerini fark edecekler. Bu nedenle daha çok yalnızlığa ve meditasyona yönelebilirler. Hayalleri bile onlara çok farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

Kova: Hava burcu olan Kovalar, iyi iletişimi temsil ederler. Jüpiter tarafından ise arkadaşlık ve sosyal çevre konuları aktive olacak. Eğer çevrelerindeki insanları doğru seçebilirlerse kişisel gelişimleri oldukça önem kazanacak. Mükemmel uyumu sağladıkları ortamı bulduklarında aslında çok fazla şey kazandıklarını ve öğrendiklerini görecekler.

Balık: Balık burçları da en az Yay burçları kadar şanslı olacaklar. Bu yıl yarattıkları imajlarda ve saygınlıklarında büyük gelişmeler kaydedecekler. Balık burçları hayatları boyunca hayal kurup onları elde etmek için hiçbir şey yapmasalar da artık onlar için harekete geçme zamanı. Hedefler koyacak, hayaller kuracak ve ilk defa bunlar için çok çalışacaklar. Eğer çabalamaktan vazgeçmezlerse ucundaki önemli ödülleri de elde edebilecekler.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler evlerin ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Uygun bölgelere kurulumu gerçekleştirilebilir. Cam balkona ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir