A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bakım / Makyaj / Kaşlarınızı doldurun sorunlardan kurtulun

Kaşlarınızı doldurun sorunlardan kurtulun

Kaşlarınızı doldurun sorunlardan kurtulun

Biz bayanların en çok uğraştığı yerlerden biri de hiç şüphesiz kaşlarımızdır. Bazen şekliyle oynarız, bazen boyarız, bazen tamamen alırız ve sadece kalem çekeriz. Bu yüzden önemlidir bizim için, fakat bazen kaşlarımız küse bilir bize yani tekrar eskisi gibi çok çıkmayabiliyor, bir hastalığımızdan ötürü dökülebiliyor veya genetik olarak seyrek kaşlı olabiliyoruz. Bu durumlarda canımız biraz sıkılabiliyor ama biz gelin canınızı böyle küçük şeyler için sıkmayın diyoruz. Evet, canınızı sıkmayın çünkü kaşlarınız eğer seyrekse kaşınızla aynı renkte alacağınız bir kaş kalemi sayesinde kaşlarınızı istediğiniz gibi doldurabilir ve istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kaş kalemi
Kaş kalemi

Kaş kalemi sayesinde kaşlarınız dolgun ve istediğiniz gibi görünecektir. Tek yapmanız gereken aldığınız kalem ile kaşlarınızı istediğiniz gibi çizmeniz kaşınızın altı kaşınız ile aynı renkte çizilince sanki kaş varmış gibi bir görüntü olacaktır ve çok yakından bakılsa bile anlaşılmayacaktır. Bu yöntem en azından hiç bir şey yapmamaktan çok daha iyidir buna emin olun. Ayrıca belirtmek isteriz basit bir boyama işlemi olduğu için kaşınıza hiç bir zararı yoktur.

Peki, bu kaş kaleminin fiyatını merak ediyorsanız dudak kalemi olarak kullanılanları da mevcut önce onu belirtelim sonrada fiyatını verelim fiyatı ortalama 3 TL ile 10 TL arasında değişmektedir. Öyle pahalı bir kozmetik ürünü değil yani.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hangi Göz Şekline Nasıl Makyaj Gider?

Makyajlar kadınların olmazsa olmaz tamamlayıcısıdır. Bir yere giderken kadınların özenerek giydikleri kıyafetleri yine özenerek yaptıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir