A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Kitap ayraçlarıda modaya uydu

Kitap ayraçlarıda modaya uydu

Kitap okurken kaldığımız sayfayı unutmamamız için yaptığımız iki şey vardır ya sayfanın ucunu kıvırırız ki bu benim en sevmediğim durumdur, çünkü kitaba zarar vermiş gibi görüyorum kendimi, bir diğer yöntemde kitap ayraçları kullanmaktır. İlerleyen teknoloji, tasarım ve moda aşkı sonunda çok değerli kitaplarımız için kullandığımız kitap ayraçlarımıza uğradı. Günümüzde birbirinden şık, güzel ve çok tatlı kitap ayraçları var ki sırf onlar için bile kitap okunur öyle diyelim. Sizler için bu ilginç kitap ayraçlarını bir araya topladık umarım beğenirsiniz.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir