A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Maybelline Go Extreme Leather Black Maskara

Maybelline Go Extreme Leather Black Maskara

Maybelline Go Extreme Leather Black Maskara
Maybelline markasının Clossal serinden son çıkardığı ekstra siyah maskarası birçok kişi tarafından oldukça beğenilmiştir. Favorim olarak kullandığım bu maskarayı ilk olarak deneme amaçlı almıştım. Ancak şimdi kullandığımda kirpiklerimde bıraktığı etkisi, akmaması ve dağılmadan gün boyunca kalması tercih sebeplerimden olmuştur.

Maybelline Go Extreme Leather Black Maskara
Maybelline Go Extreme Leather Black Maskara

Kullanan kişilerinde en çok dağılmamasını ve gözün altına doğru akarak siyah bir görünüm oluşturmamasından memnun kalmışlardır. Ürün tabi ki de reklamlarda görünen gibi ilk sürüşte o etkiyi vermemektedir. Fakat 2- 3 kat uyguladığınızda kirpiklerinizin reklamlarındaki görünüme geldiğini sizde fark edeceksiniz. İlk aldığınızda ekstra black isminden yoğun olduğunu düşünebilirsiniz ama hava almadığından dolayı sıvı bir yapısı bulunmaktadır. Düzenli kullandığınızda zamanla hem yapısı hem de uygulanışı oturacaktır. İlk uygulamalarınız da mutlaka maskaranızın kuruduğunu kontrol etmelisiniz. Ağırlık yapmayan ve yoğun bir kokusu bulunmayan bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Maybeline Go Extreme Leather Black maskara fiyatı da genel olarak indirime sık giren ürünler arasındadır. Bu nedenle hem uygun fiyata alabilir hem de çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

 

 

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir