A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Menopozda Sıcak Basmaları için Bitkisel Çay

Menopozda Sıcak Basmaları için Bitkisel Çay

Menopozda Sıcak Basmaları için Bitkisel Çay

Menopoz belli bir yaştan sonra tüm bayanlar için kaçınılmaz sondur. Fakat farklı bünyelerde farklı etkiler gösterebilmektedir. Menopozda sıcak basması da bu durumlardan biridir. İşte sıcak basması yaşan bayanlar hazırlayacakları bu bitkisel çay ile bu durumdan kurtulup biraz daha rahatlayabilecekler.

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı papatya
  • 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu
  • 1 tatlı kaşığı ada çayı
  • 1 dal meyan kökü

Menopoz da sıcak basması
Menopoz da sıcak basması

Hazırlanışı; 1 bardak içerisine 1 dal meyan kökünü, 1 tatlı kaşığı şerbetçiotu, ada çayını ve papatyayı ekliyoruz, daha sonra üzerine sıcak su ekleyerek güzelce demlenmesini bekliyoruz. Demlendikten sonra süzgeçten geçirerek içiyoruz. Günde 1 bardak tüketmenizin yeterlidir.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler evlerin ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Uygun bölgelere kurulumu gerçekleştirilebilir. Cam balkona ya …

Bir yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir