A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Minyon Tipe Sahip Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon Tipe Sahip Kadınlara Giyim Tavsiyeleri

Minyon bir tipe sahipseniz ve bir türlü istediğiniz görünüme kavuşamıyorsanız bu haber tam da size göre. Modanın gücü yadsınamaz bir gerçek ancak minyon tipli kadınlar için durum bazen iyi gitmiyor. Bu noktada bazı ipuçlarına dikkat etmek resmi tamamen değiştirebilir.

Vücut Tipine Göre Seçimler

Seçimlerinizi yaparken hoşunuza gitmesi kadar size uygunluğu önceliğiniz olsun. Aşırı dar ya da aşırı bol tercihler iyi fikir değildir. Ancak çok sevdiğiniz bir parçayı da elbette kaçırmayın. Sonrasında yapmanız gereken terzinizin yolunu tutup elbisenin size göre düzenlenmesini sağlamak.

Renk Tercihleri

Minyon bir tipiniz varsa renk konusunda artı bir hassasiyet göstermeniz iyi olacaktır. Aşırı renklendirmelerin olduğu kıyafetleri tercih etmek doğru olmayacaktır. Ancak renkli giyinmeyi çok seviyorsanız diğer parçalarda dengeleyici kullanmak iyi olacaktır.

Kıyafet Tercihleri

Yüksek bel tercihi kesinlikle yapmayın. İnce tarza sahip elbiseler ve topuklu bir tercih çok iyi olacaktır. Ayrıca günlük yaşamanızda V yaka kıyafetlerde tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar

Çanta olarak çok büyüğe kaçmamak doğru olacaktır. Ayrıca elbise aksesuarları konusunda dikkatli olun ve bel altı kemer tercihi iyi olmayabilir. Aksesuarların kıyafetlerinizle uyum içinde olması ve çok büyük olmaması iyi olacaktır.

Ayakkabılar

Elbette en büyük silahınız topuklu ayakkabılardır. Ayakkabı koleksiyonunuzun en önemli parçası onlar olacak dolayısıyla birçok kıyafetin altına topuklu ayakkabı tercihi iyi fikir olabilir. Bunun yanı sıra spor olarak ise düz ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Yukarıda genelleyici olarak her kategoriye ve her tarza uygun bir biçimde sadece dikkat etmeniz gerekenleri derledik. Doğru tercihlerle basık ve özellikle minyon bir yapıda olduğunuzu göstermek yerine gayet olağan hatta ince uzun bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir