A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz ve mükemmel geçsin istemektedirler. Kına ve düğün gecelerinin sorunsuz geçmesini isteyen gelinler kına organizasyon şirketlerini çok dikkatli seçmeliler. Kına gecesi mekanınızın neresi olduğundan daha önemli bir etken kına organizasyon şirketinizin o mekanı nasıl süsleyeceğidir.

Kına gecesi mekanı süslemek bir iş değil sanattır. Çok güzel bir mekan çok boğucu ya da basık görünebilir. Çok güzel olmayan bir mekan ise bambaşka bir yere dönüşebilir. Bu nedenle gelinlerin, organizasyon şirketiyle anlaşmadan önce mutlaka çok iyi araştırma yapmaları gerekmektedir. Bilinçli olarak yapılacak araştırmanın ardından daha başarılı bir sonuç alınabilir. Bu yazımızda yeni bir hayata mükemmel başlamak isteyen gelinler için, ideal kına gecesi için önemli püf noktaların neler olduğunu yazdık.

İşte mükemmel kına gecesinin püf noktaları…

Kına Dans Ekibi Mutlaka Olmalı!

Kına dans ekibi muhteşem bir kına organizasyonun olmazsa olmazları arasındadır. Dans ekibi bütün gece gelinin yanında olacak ekiptir. Bütün gecenin yükü bir nevi dans ekibindedir. Bu nedenle dans ekibi mutlaka profesyonel ve tecrübeli bir ekip olmalıdır. Kına gecesinde karşılaşılabilecek sorunlar, gecenin akışının nasıl olacağı, geceye hazırlık, dekor ve kına aksesuarlarının yerleştirilmesi hatta gelinin yapması gereken makyaja kadar her detayla kına dans ekibi ilgilenmektedir.

Mekan Dekoru Nasıl Olmalıdır?

Mekanın dekoru en önemli diğer unsurdur. Kına gecesi denildiğinde ilk akla gelen kırmızı ve altın sarısı renklerden oluşan süslemeler gelmektedir. Genellikle organizasyon şirketleri de süslemeleri bu yönde tercih etmektedir. Fakat süsleme renkleri tercihe derken mutlaka konsept, mekanın özelliği, gelinin kıyafetleri göz önünde bulundurulmalıdır. Sandalye ve masa süslemelerinde mutlaka kınanın yapılacağı yerin dekoru göz önünde bulundurulmalıdır. Mekan giydirme yapılacaksa eğer süsleme esnasında mekan giydirmenin nasıl yapılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Masa dekorunun nasıl olacağı kesinlikle sizin tercihiniz. İster gösterişli isterseniz sade bir masa düzeni karar tamamen sizin elinizde. Masa düzeni hazırlanırken, servis, davetlilerin oturma düzeni, renklerin salonla uyumu gibi bütün faktörler göz önünde bulundurulmalı. Masanın nasıl dizayn edileceği, üzerine konacak objeler dahi çok ince olarak hesaplanmalıdır.

Profesyonel bir kına organizasyon şirketi tarafından hazırlanacak ses ve ışık sistemi de son yeniliklere uygun olarak kullanılmalıdır. Kına mekanları büyük ve kalabalık olduğu için profesyonel ses sistemleri kullanılması çok önemlidir. Kına organizasyon şirketi ile anlaşırken bu detaylara çok dikkat edilmelidir. Bu küçük detaylara dikkat ederek mükemmel bir kına gecesi ve düğün organizasyonuna sahip olabilirsiniz.

 

 

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler evlerin ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Uygun bölgelere kurulumu gerçekleştirilebilir. Cam balkona ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir