A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Saç maşası nedir?

Saç maşası nedir?

Saç maşası nedir?

Saç maşası kadınların evlerinde veya kuaförlerin salonlarında biz bayanların saçlarını ısı yardımıyla şekil verme işlemine yarayan alete verilen isimdir.

Saç maşası
                                                              Saç maşası

Isı yardımıyla saça iki farklı şekil verilebilmektedir. Bunlardan ilki saçı düzleştirmek için verilen ısı, diğeri de saçı kıvırmak veya dalgalandırmak için verilen ısı. Bunlar için kullanılan aletler de farklılık göstermektedir. Saçları düzleştirmek için kullanılan aletin adına düzleştirici denmektedir ve makas şeklinde iki düz parçanın arasından saçınızın geçirilmesiyle çalışır. Diğer aletimiz ise saçlara dalga, bukle veya kıvırcıklık vermeye yarayan saç maşasıdır ve yuvarlak bir yapısı vardır. Saçlar bu yuvarlak parça etrafına dolanarak ısı verilir. Bu işlem sayesin de saçlarınıza istediğiniz her an şekil vermeniz mümkündür.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kişisel Bakım ve Güzellik İçin Güzellik Salonları Tercih Edilmeli mi?

Günümüzde artık 7’den 70’ herkes cinsiyet ayrımı yapmadan güzellik salonlarına gitmekte ve kişisel bakımları için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

error: Content is protected !!
film izle 2017