A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Giyim / Sık Yapılan Moda Kaçamakları

Sık Yapılan Moda Kaçamakları

Önemli moda yayınlarına baktığınızda birçok konuda yazılar paylaşırlar. Her kesimden kadına farklı öneriler ancak sadece onlara bağlı kalacaksınız diye bir şey yok. Bizde sık söylenen ama pek uyulmayan moda kurallarını derledik.

Saç Rengi ve Kıyafet Uyumu Sorun Olabilir

Zaman zaman aynı renk tipine sahip kadınların elbise giyerken yine aynı renkleri tercih etmesi özellikle kızıllar için hep eleştirilir. Ancak böyle bir moda kuralı yoktur. Ve istediğiniz elbiseyi saç renginiz aynı olsa dahi kombinleyebilirsiniz. Buradaki püf nokta ruj renginiz. Ruj tonunuzu iyi ayarlamalısınız.

Aksesuarlar Her Zaman Kullanılmaz

Aksesuarları bile kısıtlamaya çalışan ya da belirli kalıplara sokmaya çalışan moda dünyası şöyle bir kenarda dursun artık birçok kesimde farklı farklı aksesuarları çok güzel bir şekilde kombilendiğini görüyoruz. Yeni şeyler denemekten çekinmeyin.

Yaş İlerledikçe Saçları Kısaltmak İyi Olur

Bu genellemede artık tarihin tozlu raflarına karışıyor. Uzun saçlar sadece gençler için değildir. Bakımlı ve ışıltılı saçlara sahip kadınlar hangi yaş döneminde olursa olsun harika bir görünüme sahip olabilirler. Tabi buradaki ince nokta uzun saçların bakım zorluğu dolayısıyla bakabileceksiniz uzatın.

Mini Etek Gençlere Göredir

Belli bir yaştan sonra mini etek giymek risklidir diye konuşulur. Onlar selülitlerinden korkanlar için eğer pürüzsüz ve güzel bacaklara sahipseniz kimse size kural koyamaz. Mini eteği gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz özellikle belirli kalıplar içine sokulmaya çalışılan kadınlara ters gelen şeylerdir. Kendinizi neden kısıtlayışınız ki? Yaşamın keyfine varın. Elbette güzel ve estetik olduğunda, size uymayan ya da yakışmayacak şeyleri denemeye kalkışmak en kötüsü ısrar etmek moda konusunda sizi iyi noktaya taşımaz. Ancak her yaşın güzelliği farklıdır ve her yaşta yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stil Sahibi Bir Görünüm İçin Tavsiyeler

Giysi dolabınızı en son ne zaman düzenlendiniz? Olmazsa olmazlarınız neler? Stil sahibi her kadının hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir