A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Giyim / Sokağın Moda Kuralları

Sokağın Moda Kuralları

İyi görünmek çok önemli tabi ki ama günlük yaşamda her an farklı bir yapı da olabiliyor özellikle kadınlar. Ancak bazı moda kuralları vardır ki onlar hiç değişmezler ve her zaman günü kurtarmak için o kurallara sarılabilirsiniz.

Modanın Sonu Yoktur

Trend diye her şeyi yapmaya ya da herkese uymaya çalışmak en büyük hatadır. Kendinize uygun giyim stilleri ile farklılık yaratmak varken trend diye yanlış seçimlerle vakit kaybetmeyin.

Vücut Tipi Önemlidir

Vücut tipinizi bilmeniz size önemli bir artı kazandırır. Kıyafetin üzerinizde nasıl duracağını vücut tipiniz belirler. Harika bir görünümle koşarak aldığınız o harika parça sonra sizde hiçte öyle durmayınca sorunu başka yerde aramayın.

Gardırobunuz En İyi Dostunuz

Sürekli yeni bir şeyler almak ya da farklılıklar yaratmak için alışverişte kaybolmanıza gerek yok. Gardırobunuz size en zor zamanda yardımcı olacaktır. Farklı kombinler denemekten çekinmeyin. Kendi tarzınızı oluşturun ve bundan keyif alın.

Rahatlık Önemlidir

Her zaman her şey çok dikkat etmek zorunda değilsiniz. Moraliniz bozuk olabilir ya da hiçbir şey olmayabilir salaş bir görünüme bürünmek isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken en sevdiğini eşofmanı giymek ve yürüyüşe çıkmak. Her zaman makyaj yapılacak, çok şık olunacak diye bir şey yok. Özgürlüğünüzün keyfini çıkarın.

Abartıya Kaçmayın

Çok şık olacağım diye olmayacak bir abartı sadece gözleri rahatsız eder ve mutsuz olursunuz. Sevmediğiniz elbiseleri ya da rahat olmayacağınız bir görümüne bürünmeyin. Örneğin hiç dar giyinmezsiniz ama sırf birileri dedi diye dar giyinip sonrada tadınızı kaçırmayın.

Keşfedin

Elbette modayı takip edin. Kendi stilinizi oluşturmanız ve yeni şeyler yapabilmeniz için kendinizi geliştirmelisiniz. Bunun için önemli markaları ve yayınları takip edebilirsiniz.

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stil Sahibi Bir Görünüm İçin Tavsiyeler

Giysi dolabınızı en son ne zaman düzenlendiniz? Olmazsa olmazlarınız neler? Stil sahibi her kadının hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir