A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri

Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri

Yaz mevsimi, okula dönüş telaşı başladığında biter. Okul hazırlıklarıyla birlikte evlerde bir telaş, bir hazırlık başlar. Yazlık giysiler dolaptan kaldırılmaya başlar, çok odalarına ve diğer odalara okul düzenine uygun olarak düzenlemeler yapılmaya başlanır.

Son baharın gelmesiyle birçok tasarımcı tarafından farklı farklı dekorasyon fikirleri verilmeye başladı. Yeni trendler kilimlerle, evde yapılacak organik tarımlarla, örtülerle, mumlarla harika bir şekilde geliyor. Doğa esintileri evinize getiren yeni sitelerle beraber,  eviniz ferahlayacak ve yepyeni bir hava gelecek.

İşte evinizi sonbahara hazırlayacak yeni dekorasyon önerileri

Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri
Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri

1- Kilimler, yastıklar ve örgü battaniyeler evde kendilerine yer bulacaklar. Havaların serinlemesiyle beraber bu eşyalara olan ihtiyacınız da artacaklar. Modernizmin ve oryantalizmin harmanlandığı bu yeni dekorasyon akımı evlere oldukça modern bir hava katıyor. Doğu motifli kilimle örgü battaniyelerin birbiriyle iç içe geçmesi hem görüntüyü değiştirecek hem de içinizi ısıtacak.

2- Sonbaharı evlere taşımak için çok büyük değişikliklere gerek yok. Mutfak ve banyo havluları, masa örtüleri, runnerlar, nevresim takımları gibi detayları alıp sonbahara yakışan renklerle değiştirin. Sonbaharın esintisini evinizin her köşesine taşıyın.

3- Balkonunuzu ya da varsa bahçenizi sonbahar sebzeleriyle donatın. Küçük saksılarda sonbaharı evinize taşıyarak, bahara özgü sebzeler ve meyveler hatta çiçekler yetiştirip hem rengarenk bir görüntü elde edebilir hem de mis kokularla yaşarsınız.

4- Mumlar ile evinize romantik bir hava katabilirsiniz. Sonbahar kokuları olan tarçın, elma gibi aromalarla evinizde ferah bir hava yakalayabilirsiniz.

Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri
Sonbahar İçin Dekorasyon Önerileri

5- Doğayı evinize taşıyın. Ormandan toplayacağınız kozalaklar, yapraklar ile minik aksesuarlar yaratabilirsiniz. İster bir kasede toplayın ister farklı noktalara serpin. Her şekilde mükemmel bir hava yaratacaklardır.

6- Sarı ışıklarla evinizi ışıklandırın. Sarı renkler insana sonbaharı anımsatır. Ayrıca tepeden aydınlatma yerine bir lambader ya da abajur ile evinize romantik bir hava katabilirsiniz.

8- Sonbahara özgü sapsarı yapraklardan, kırmızı renkli yapraklardan oluşan bir kapı süsü yapabilir ve kapınıza asabilirsiniz.

9- Dekorasyon dergilerinden faydalanın. Dekorasyon dergilerinde muhteşem fikirler vardır. Bu fikirlerden mutlaka faydalanın. Yeni trendlere hakim olun ve evinizi modern tasarımlarla donatın. Serin havalarda sıcak bir çay içerken okuyacağınız dekorasyon fikirleri sizi cezbedecektir.

 

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler İle İlgili Merak Edilenler

Kombiler evlerin ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Uygun bölgelere kurulumu gerçekleştirilebilir. Cam balkona ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir