A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Wet’N Wild Coloricon 335 Silent Treatment 3’lü Far

Wet’N Wild Coloricon 335 Silent Treatment 3’lü Far

Wet’N Wild Coloricon 335 Silent Treatment 3’lü Far
Wet N Wild  markasının Türkiye pazarına giriş yapmasıyla bayanlar arasında çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Wet N Wild ürünleri arasında oldukça popüler olan ve gün içinde sürüp çıkabileceğiniz Coloricon 335 Slient 3’lü Far ürünü gözünüze sürdüğünüzde dağılmayan ve 3’lü olmasından dolayı gölgelendirme yapabileceğiniz bir üründür. Far paletinin üzerinde gözünüzün hangi bölgesine uygulamanız gerektiği de belirtilmektedir.

Wet’N Wild Coloricon 335 Silent Treatment 3’lü Far
Wet’N Wild Coloricon 335 Silent Treatment 3’lü Far

Özellikle kullanıcıların bu far paletini tercih etmesindeki sebebin hem gündüz hem de gece kullanılabilmesi, kalıcılığı ve renklerin birbiriyle uyumu olduğunu belirtmektedir. Wet N Wild ürünleri genellikle büyük kozmetik mağazalarında bulunmaktadır. Ülkemize giriş yaptığından beri talebin artmasıyla rahatlıkla bulunabilmektedir. Ürünün fiyatı da oldukça uygundur ve verdiğiniz fiyatın kat kat üstünde bir kalitedir.

Bayanlar için bir makyaj malzemesinde önemli olan; kullanılan ürünlerin kalitesi, kullanıldığında dağılmaması ve fiyatına değmesidir. Coloricon 3’lü Far paleti size bu imkanların hepsini sunmaktadır. Far kullanımında ayrıntılı makyaj yapabilmek için ürünün 3 farklı rengini ayrı ayrı almadan makyajınızı tamamlayabilmeniz için uygun bir üründür.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Mükemmel Kına Gecesinin Püf Noktaları

Kına geceleri ve düğünler evlenecek kişilerin en önemli geceleridir. Bu nedenle en önemli geceleri sorunsuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir