A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bakım / Saç / Zeytinyağının mucizesi ile doğal saç bakım maskesi

Zeytinyağının mucizesi ile doğal saç bakım maskesi

Zeytinyağının mucizesi ile doğal saç bakım maskesi

Hemen hemen pek çok maske, kür veya karışımın içerisinde yer alan ve bakım deyince akla ilk gelen malzeme muhtemelen zeytinyağıdır. Çünkü öyle bir malzeme ki hem sağlıklı, hem besleyici, hem de oldukça faydalı. Bu çok basit doğal saç bakım maskesini deneyin emin olun memnun kalacaksınız.

Saçlarınız için zeytinyağı maskesi
Saçlarınız için zeytinyağı maskesi

Malzemeler

  • Zeytinyağı
  • Streç film
  • Saç fırçası

Uygulanışı; Saçlarınızı güzelce tarayarak açın. Daha sonra saçlarınızın her yerine gelecek şekilde, saç fırçası yardımıyla zeytinyağını saçlarınıza sürün. Sürme işlemi bittikten sonra, saçlarınızı toplayarak streç film ile sarın ve yaklaşık olarak 50-60 dakika bu şekilde bekleyin. En son olarak saçlarınızı yıkayın ve varsa eğer besleyici bir krem sürerek işlemi tamamlayın. Bu saç maskesini haftada 2 sefer yapmanız yeterlidir. Bu maske sayesinde saçlarınız daha iyi beslenecek, canlılık kazanacak ve daha bakımlı görünecektir.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canlandırı Saç Bakım Maskeleri

Kadınlar saçlarının cansız ve mat görüntüsünden çok rahatsız olurlar. Özellikle yaz aylarında güneşten, nemden ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir