A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Çanta / 2018 Çanta Trendleri

2018 Çanta Trendleri

Çantalar kadınların olmazsa olmazıdır. Her kadın kendini içinde çok şık çok güzel hissettiği bir kıyafeti yine çok şık bir çantayla tamamlamak ister. Fakat en zoru da doğru çantayı bulabilmektedir. Bazen çok büyük, bazen çok parıltılı, bazen de fazla sade kalabilir.  Bazen de seçtiğimiz çanta moda trendlerine uymaz.

2018 yılı çanta da sadelik arayanlar için vazgeçilmez bir yıl olacak. Üçgen modeller, püsküllü modeller, büzgülü modeller ve Saddle çantalar bu yıl fırtına estirecekler.  Sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu bu yılın çana trendleri kadınların gönlünü feth edecek.

Saddle Çantalar

Rustik hisleri uyandıran yuvarlak hatlarıyla saddle çantalar bu yılın en hit çanta modellerinden olacak. Hem çanta hem cüzdan görevi gören, farklı farklı renkleriyle modaya farklı bir anlam getiren saddle çantalar çok beğenilecek.

 

Kutu Çantalar

Bu yılın su götürmez en dikkat çekici ürünleri kutu çantalardır. Kullanım kolaylığı açısından biraz küçük kalsa da moda açısından eşsiz bir parça.

Püsküllü Çantalar

Bu yılın sokak modasında da hakimiyet kuran püskül çantalarda da kendisini gösteriyor. Modada kovboy havası estiren püsküller çantalarda yer almasıyla şıklık severlerin kalbine taht kuruyor.

 

 

Üçgen Kese Çantalar

Hem şık hem büyük hem de sade. Kadınların aradığı bütün özelliklere sahip olan üçgen kese çantalar hem günlük kombinlerimizi tamamlayacak hem de yanımıza almamız gereken her şeyi içerisine toparlayacak. Bu sene geleneksel yuvarlak formun yerini modern üçgen form çantalar alıyor.

 

Parıltılı Askılar

Çantaların zincirleri de bu yıl kendileri gibi şıklık yarışında olacak. Klasik, düz ve sade zincirlerin yerini, taşlar, pullar, boncuklar alıyor.

 

Şeffaf Çantalar

Plaj modası olarak hayatımıza giren şeffaf çantalar bu yıl sokaklara da taşınıyor. Şeffafın şıklığı kıyafetleri tamamlarken sokakların ikonik modelleri oluyor.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toptan Okul Çantası Nasıl Olmalı

Toptan okul çantası her ne kadar basit bir eşya gibi dursa da omurga sağlığı açısından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir