A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Giyim / 2018 Yaz Moda Trendleri

2018 Yaz Moda Trendleri

Moda her kadının tutkusudur. Modayı takip etmek, modaya göre giyinmek ve fikir sahibi olmak için çabalanır durulur.  Bu nedenle sürekli moda dergileri, moda blogları, moda programları izlenir. Her sene değişen moda trendleri bu sene de çok güzel ve bambaşka. Bu yıl pullar, payetler, püsküller taşlarla sokaklar adeta cıvıldayacak. Serin tutan kumaşlar, çeşit çeşit desenler ile bu yıl sokakalrda festival havası esecek.

Tek Renk Tutkusu

Bu yıl sokaklarda tek renk hakimiyeti göreceğiz. Tek renk uzun elbiseler upuzun yırtmaçlarıyla bu sene oldukça dikkat çekecek. Yırtmaç detaylarına sahip olmayan elbiselerin ucundaki püsküllerle sokaklar, katıldığınız davetler, partiler adeta alevlenecek. Tek rengin vermiş olduğu rahatlatıcı ve kolay bir görünüm ile bu yaz gözleri üzerinize çekeceksiniz.

Bel Üstü Tasarımlar ve Rahat Kesimlerle Şıklık

Zarif görünmenin en güzel yönlerinden biri de salaş görünümdür. Bu sene salaş görünümün yeniden moda olmasıyla şık ve zarif görünümde stil sahibi kadınlar sokaklarda zarafeti temsil edecekler. Hafif renkli cıvıl cıvıl kumaşlarla rahatlık sevenler için 2018 yazı unutulmayacak bir yaz olacak.

Renk renk tasarımlara bir de kalın kemer vurguları ve yüksek bel modelleri eklenince moda severler şıklık yarışı içine giriyorlar. Bu yaz kesin kullanılması gereken bir parça varsa o da kesinlikle kalın kemerlerdir. Yüksek bel eteklerden, yüksek bel pantolonlara, yüksel bel detaylı tulumlara kadar bu yıl her türlü ortama uyan kıyafetler moda olacak. Yüksek bel kıyafetler her türlü durum için rahatlıkla kullanılabilecek parçalardır. Rustik bir tarz isteyenler için kesinlikle tercih edilmelidir. Kolay kombinlenebilir olmalarıyla da özellikle iş yaşamında rahatlıkla kullanılabilirler.

Kotlar ve Kalem Eteklerle Şıklık Yaratın

Kot takımlar bu sene gündelik tarzı davet şıklığına taşıtıyor. Altta ve üstte bütünleşen tek renk kotlar bahar ve yaz aylarında birlikte çok yaygınlaşacak. Bol kesimli denim görünüm yaz aylarında hem sıcaktan bunaltmayacak hem de zarafet katacak.

Özellikle beyaz yakalı kadınların en çok zorlandığı konu ofise giderken ne giyileceği konusudur. Hem rahat hem şık hem de iş hayatına uygun giyinmek zorlayan bir durumdur. Bu yaz kadınların imdadına kalem etekler yetişiyor. Gündüz ofis sıklığı akşam iş çıkışında ise arkadaşlarla yapılacak bir etkinlikte stil sahibi görünmenin en ideal yolu kalem eteklerdir. Kalem etekler bu sezon ofislerin ve kokteyllerin vazgeçilmez parçası olacak.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2018 Çanta Trendleri

Çantalar kadınların olmazsa olmazıdır. Her kadın kendini içinde çok şık çok güzel hissettiği bir kıyafeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir