A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Sağlık ve Yaşam / Sağlık / Ameliyatsız Çözüm Burun Botoksu

Ameliyatsız Çözüm Burun Botoksu

Yüzünüzü güzel gösteren en belirgin uzvunuz olan burnunuz ile ilgili sorununuz varsa; estetik ameliyat olmadan alternatif bir yöntemle 10-15 dakika gibi kısa bir sürede sorununuzdan kurtulmanız mümkün! 

Burun ucu düşüklüğü,burun üstündeki tümseklik yada çöküklük gibi sorunlar, dolgu enjekte yöntemiyle morluk ve şişlik olmadan doğal bir görünüm kazanır. Eğer internette bilgi edinmek için burun botoksu videolarına göz gezdirdi iseniz iğne ile dolgu malzemesini enjekte ederken biraz korkmuş olabilirsiniz ama merak etmeyin  burnunuzu krem veya sprey vasıtası ile uyuşturarak acısız ve ağrısız bir yöntem kullanılarak yapılmaktadır.

Burun botoksunun tek dezavantajı geçici bir çözüm olmasıdır. Kalıcı dolgularda mevcuttur fakat geçici dolgudan duyulan memnuniyete göre hareket etmekte yarar vardır zira kalıcı dolgunun yan etkisinin de kalıcı olacağı unutulmamalıdır.

Uygulanan enjekte malzemesinin kalitesine göre 4 ay ile 1.5 yıl arası değişkenlik gösteren sürede etkisi devam eder. Memnun kalındığı takdirde burun botoksunun tekrarlanması kalıcılığı artırarak devam ettirir, işlem tekrarlanmadığı takdirde eskisinden daha kötü olma olasılığı yoktur.

Burun Botoksu Fiyatları

Burun botoksunun maliyetleri kullanılacak malzemenin kalitesi ve uygulanacak bölgeye göre 1000 TL ile 2500 TL arası değişkenlik arz eder. Geçici bir dolgu malzemesi olduğu için memnuniyet üst seviyede olmasa dahi,kısa sürede eski haline döneceğini düşünecek olursak endişe etmeye gerek duyulmayacaktır . Bu işlemi uygulayanlara memnuniyet ve şikayetleri sorulduğunda yanıt ,çok azı hariç hep olumlu olmuştur. Şikayetlerin çoğu beklentiyi karşılamadığı yönünde olsa da,10-15 dakikalık çay molası arasında ki bir zaman kadar kısa, kolay vede düşük maliyetle ameliyat olmadan uygulanan bu işlem yerinde ve başarılı olduğu açıktır. Uygulamaların giderek yaygınlaştığı ve malzeme kalitesinin arttığı burun botoksuna ihtiyaç duyuyorsanız ertelemeyin. Birçok ünlü simada burun botoksu olduğu halde, doğal görünümünden dolayı anlaşılamamaktadır.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diyet Yapmadan Fit Kalın!

Fit kalmanın sırrı her zaman harika genler ya da hızlı bir metabolizmaya sahip olmak değildir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir