A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Fal Dünyası / Ay Düğümü Burcunuza Göre Kişiliğiniz

Ay Düğümü Burcunuza Göre Kişiliğiniz

Bir önceki yazımızda Ay Düğümü burçlarının özelliklerinden bahsetmiştik. Karakterimizi ve kişiliğimizi etkileyen Ay Düğümü burçlarının, üzerimizde nasıl bir etki oluşturduğunu ise bu yazımızda anlatacağız. İşte geçmişten bugüne bizi biz yapan yönlerimizi belirleyen Ay Düğümü burçları..

Eğer hala okumadıysanız, Ay Düğümü Burcu Nedir? Nasıl Hesaplanır? yazımızdan ay düğümü burcunuzu ve bu burcun size nasıl etki ettiğini öğrenebilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Koç – Güney Ay Düğümü Terazi

Kuzey Ay Düğümü Koç olan burçlar, ben diyebilmek için bu yaşamdadırlar. Cesaretli olmak ve diğerlerine liderlik etmek bu burçların yaşama amacıdır. Bu nedenle ben ve sen dengesini iyi kurmaları ve bu dengeyi korumaları gerekir. Başkalarının fikrini önemseyen bu burçlar, bu davranışlarından vazgeçmeli ve artık başkalarına bağımlı olmaktan uzaklaşmalılar. Hayatlarındaki eş ya da partnerleri hayatın merkezine koyan bu burçlar, ilişkilerinde ben demeyi ve kendilerini ön plana almayı öğrenmeliler. Mücadeleden korkmamalı ve sonuna kadar savaşmayı tercih etmeliler. Bu kişiler önceki hayatlarında kendi kimliğini geri plana atan ve başkalarına bağımlı olmadan yaşayamayan biri olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Boğa – Güney Ay Düğümü Akrep

Kuzey Ay Düğümü Boğa olan kişiler, maddi açıdan özgür olan ve ayakları yere sağlam basan bir birey olmak için bu hayattadırlar. Bu kişiler parayı nasıl kontrol edeceğini, ne amaçla para kazanacağını bilmeli ve maddi açıdan huzurlu ve güvenli bir ortamda olmalıdırlar. Bu nedenle hedefe yönelik ve planlı hareket etmelidirler. Bu kişiler kin duyma güdülerinden ve güç arzularından vazgeçmelidirler. Doğaya yönelmeli , sabretmeyi, sadakati ve şükretmeyi öğrenmelidirler. Bu kişiler geçmiş yaşamlarındaki kininden ve negatif duygulardan uzaklaşarak daha pozitif adımlar atmaya başlamaları gerek.

Kuzey Ay Düğümü İkizler – Güney Ay Düğümü Yay

Kuzey Ay Düğümü İkizler olan kişilerin yaşamda var olma amacı, iletişim kurmak, öğretmek ve öğrenmektir. Fakat sürekli kendileri konuştuğundan karşısındakini dinlemeyi bilmezler. Bu kişilerin artık dinlemeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Her zaman doğrunun kendileri olduğunu düşünen bu kişilerin, tek doğrunun kendilerini olduğunu düşünmekten vazgeçerek diğer insanlarında görüşlerine saygı göstermesi gerekmektedir. Her daim planlı bir hayat sürmek yerine anı yaşamayı öğrenmelidir. Çevresinde olup bitenleri ve etrafındaki insanları önemseyerek daha fazla değer vermeleri gerekmektedir. Kuzey Ay Düğümü Yay olan kişiler, önceki hayatlarında keşfetmiş, özgürlüğünün keyfini çıkarmış, çok bilen ve çok gezen biri olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Yengeç – Güney Ay Düğümü Oğlak

Kuzey Ay Düğümü Yengeç olan kişiler aile olmak için yaşayan kişilerdir. Bu kişilerin amacı, insanlara ve duygulara değer vermek, ailenin değerini anlamak ve aile olmayı öğrenmektir. Kendi duygularına ve sezgilerine ve diğer insanların duygularına daha fazla güvenmelidirler. Sürekli lider olmaktan, organize olmaktan ve insanları yönetmekten vazgeçmelidirler. Bu kişilerin artık katı ve kuralcı yönlerinden uzaklaşmaları gerek. Kuzey Ay Düğümü Yengeç olan kişiler, empati kurmayı, merhamet etmeyi ve alçak gönüllü olmayı öğrenmelidirler. Bu kişiler geçmiş yaşamlarında prestijli ve saygı gören bir işte yüksek bir mevkide çalışmış olabilir ve sevgisiz bir ailede yetişmiş olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Aslan – Güney Ay Düğümü Kova

Kuzey Ay Düğümü Aslan olan kişiler, ön planda olmak, kendilerini ifade etmek ve yaratıcılığını aktif olarak kullanmak için yaşayan kişilerdir. Bu kişiler kendilerinin önemini fark ederek benliklerine özen göstermelidirler. Toplum için değil kendileri için yaşamalıdırlar. Düşük egodan vazgeçerek öz güvenli olmalıdırlar. Kuzey Ay Düğümü Aslan olan kişiler, çocuklara daha fazla vakit ayırarak içindeki çocuğu bulmalıdırlar. Her zaman odak noktası olmaya alışmalıdırlar. Kuzey Ay Düğümü Aslan olan kişiler, geçmiş yaşantılarında, belli bir amaca hizmet eden bir toplulukta yer almış, insanlara sürekli bir şeyler verip almayı talep etmemiş ve adaletsizlik uğruna savaşarak kendini feda etmiş biri olabilirler.

Kuzey Ay Düğümü Başak – Güney Ay Düğümü Balık

Kuzey Ay Düğümü Başak olan kişiler, çalışmak, üretmek, yardım etmek, ayrıntılara gömülmek ve kendini geliştirmek amacıyla yaşamda var olurlar. Bu kişiler, becerilerinizi ve yeteneklerini toplum ve başkaları yararına kullanmayı öğrenmelidir. Gereksiz fedakarlıktan kaçınarak, kurban rolüne bürünmemelidirler. Bu kişiler mutlaka belirsizliklerden ve kaostan kaçınmalıdır. Kuzey Ay Düğümü Başak olan kişiler, önceki hayatlarında, mağdur olan ve kurban rolüne bürünen biri olabilir. Kendini yetersiz hissederek bağımlılıklarıyla mücadele etmiş olabilirler. Ve yine bu kişiler daha önceki hayatlarında, her şeyi akışa bırakarak yönünü kaybetmiş ve kaotik yaşam tecrübelerine sahip olmuş biri olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Terazi – Güney Ay Düğümü Koç

Kuzey Ay Düğümü Terazi burcu olan kişiler, işbirliği yapmak, takım çalışmalarında yer almak, eşitlik ve adalet duygusunu geliştirmek ve dengeyi, huzuru ve uyumu sağlamak üzere yaşarlar. Paylaşmayı öğrenmelidirler. Ben demek yerine biz demeyi öğrenmelidirler. Savaşmak yerine biraz da barışmayı tercih etmelidirler. Hayatlarında ve her zaman yanlarında bir eşleri, yoldaşları olmalı. Kuzey Ay Düğümü Terazi olan kişiler, geçmiş yaşamlarında savaşmış, mücadele etmiş, yüksek egosunun tuzağına düşmüş, hep kendi dediğinde diretmiş olabilir ve bu durum da ayıplar ve yalnızlık yaşamış olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Akrep – Güney Ay Düğümü Boğa

Kuzey Ay Düğümü Akrep olan kişilerin yaşam amacı, ruhsal dönüşümü, maneviyatı yaşamak, maddesel derinliği kırmak ve kalıpları aşmaktır. Ruha ve sevgiye değer vermelidirler. Somut dünyanın ötesindeki maneviyatı, kendini dönüştürmeyi ve duygusal derinliği öğrenmelidirler. Maddiyata olan takıntılarından vazgeçerek, maddi açıdan güvende hissetmeyi her şeyin üstünde tutmayı bırakmalıdırlar. Kuzey Ay Düğümü Akrep olan kişiler, biraz daha paylaşımcı olmalıdır. Duygularını ve ruhunu dinlemeyi öğrenmelidirler. Eşinize ya da partnerine sadık olmayı da öğrenmesi gereken bu kişi, bedensel arzulara saplanmamalıdır. Kuzey Ay Düğümü Akrep olan kişiler, önceki hayatlarında, maddiyata çok fazla önem veren, duygularının ve sezgilerinin sesini dinlememiş, konfor alanından çıkamamış, birçok şeye fazla bağlanmış, değişimden ve krizlerden kaçmış olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Yay – Güney Ay Düğümü İkizler

Kuzey Ay Düğümü Yay burcu olanlar, gerçeğin peşinden gitmek, özgürleşmek ve keşfetmek için yaşarlar. Bu kişiler bakış açılarını sürekli geliştirmeliler. Yeniliklere açık olması gereken bu kişilerin, kendilerine has bir bilinç ve felsefi görüşleri de olmalıdır. Sığlıktan uzak durmalı ve ilahi ve yüce bilgilere yönelmelidirler. Gerçeği arayıp gerçekleri söylemeli, dürüst olmalıdırlar. İnsanları değiştirmeye çalışmaktan vazgeçmeli ve kabullenmeyi bilmelidirler. Dışsal yolculukların yanı sıra, içsel yolculuklar da yapmalıdırlar. Kuzey Ay Düğümü Yay burcu olan kişiler, önceki hayatlarında yalan söyleme, fazla dedikodu yapma, doğru olana ulaşamama, bir bilginin doğru olup olmadığına bakmaksızın hareket etme ile alakalı deneyimler yaşamış olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Oğlak – Güney Ay Düğümü Yengeç

Kuzey Ay Düğümü Oğlak olan kişiler, sorumluluk almak, başkalarına bağlı kalmaktan kaçınmak ve geleceğe yönelmek amacıyla yaşamdadırlar. Başarıya odaklanarak hedeflerini yukarıda tutmalıdırlar. Bu kişiler kendiyle gurur duymayı öğrenmelidir. Aidiyet duygusunda aşırıya kaçmamalı, gereksiz ailevi sorumluluklar üstlenip kendilerini yıpratmamalıdır. Kuzey Ay Düğümü Oğlak olan kişiler, mutluluğu illa ailelerinde ya da eşinde aramamalıdır. Kendine karşı saygılı olmalı ve kendini sevmelidir. Reddedilme ve başarısız olma korkusunu bir kenara bırakmalıdır. Bu kişiler eski hayatlarında sevdiği birini kaybetmiş ya da geride bırakmak zorunda kalmış olabilir.

Kuzey Ay Düğümü Kova – Güney Ay Düğümü Aslan

Kuzey Ay Düğümü Kova olan kişiler, insanlık adına bir şeyler yapabilmek, değişimi yaratmak, yeni fikirler geliştirmek, egosunun üstesinden gelmek, birlik için çalışmak üzere bu yaşamda yer alırlar. Alçak gönüllü olmalıdırlar. Gurur ve ego bu kişilerin düşmanı olmalıdır. Kuzey Ay Düğümü Kova olan kişiler, bilime ve teknolojiye açık olmalıdırlar. Başarıyı takdir etmeyi öğrenmelidirler. Kendilerinin özel bir kişi olduğu kadar diğer insanların da özel olduğunu fark etmelidirler. Kuzey Ay Düğümü Kova olan kişiler, daha önceki yaşantılarında, eşitlik ve hak hukuk gözetmemiş, despot davranışları olan, sadece kendisinin önemli olduğunu zannetmiş, egosuna yenik düşmüş bir kişi olabilirler.

Kuzey Ay Düğümü Balık – Güney Ay Düğümü Başak

Kuzey Ay Düğümü Balık olan kişiler, kendini akışa bırakmayı, kusursuz olmadığını anlamayı ve evrensel sevginin anlamını öğrenmek için yaşarlar. Kimse mükemmel değildir ve bunu fark etmelidirler. Kuzey Ay Düğümü Balık olan kişiler, sorunları kurcalamaktan, başkalarının işlerine müdahale etmekten kaçınmalıdır. Bu kişiler, ilahi düzene güvenmelidir. Teslim olmayı ve her şeyi oluruna bırakmalıdırlar. Kuzey Ay Düğümü Balık olan kişiler, geçmiş hayatlarında hizmet etmek, kusursuz işler yaratmak, eksikleri tamamlamak, dünyevi şeylerin içinde kaybolmuş ve ruhsal konulara ve evrensel sevgiye odaklanamamış olabilirler.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir