A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bakım / Cilt / Cilt Güzelliği İçin Öneriler

Cilt Güzelliği İçin Öneriler

Cilt Güzelliği İçin Öneriler

Kaymak gibi bir cilde sahip olmak için, size vereceğim önerileri hayatınıza dâhil etmelisiniz. Şimdi, cilt güzelliği için önerileri kısmına geçelim

Bol Bol Su İçin

Su vücut için hayati önem taşıyan içecektir. Günde 2 litre su tüketirseniz, vücudunuzun nem oranını artırmış olursunuz. Cildinizin parlak ve diri olması için, su içmeye gayret gösterin.

Meyve Yiyin

Taze bir cilt için meyve yemeye özen gösterin. Meyvelerin içerisinde bulunan vitamin ve minareler; cildinizin parlamasına, esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

Çinko

Hücre metabolizmasını yenileyen çinko, vücut için oldukça yararlı bir elementtir. Kuruyemiş, et, süt, tavuk, yoğurt gibi birçok besinden çinkoyu elde edebilirsiniz.

C vitamini

Kolejen yapısı için son derece önemli olan C vitaminini, turunçgillerden, yeşil yapraklı sebzelerden sağlayabilirsiniz.

E Vitamini

Birçok kozmetik ürünün içeriğinde E vitamini bulunmaktadır.

Cilde dışarıdan E vitamini vermenin yanında, içerden de E vitamini vermek gerekir. İçten E vitamini sağlayacağınız yiyeceklere gelince; yeşil yapraklı sebzeler, zeytin, kuruyemişlerdir diyebiliriz.

Hücre zarının korunmasına yardımcı olan E vitamini, aynı zamanda cildi yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Düzenli olarak E vitamini alırsanız, porselen gibi bir cilde sahip olursunuz.

Maden Suyu

Maden suyu içerisinde yüksek miktarda mineral bulunduran, bulunur. Cilt güzelliği için oldukça etkilidir. Maden suyu içerek içten güzellik sağlayabileceğiniz gibi, bu faydalı suyu yüzünüze sürerek de fayda sağlayabilirsiniz. Bir sprey şişesine maden suyu dökerek, her gün yüzünüze bu sudan püskürtebilirsiniz.

Sizlere cilt güzelliği için öneriler sunduk. Cildinizi güzelleştirmek için dışarıdan yapacağınız onlarca bakım var. Hiç kuşkusuz bu bakımlar oldukça yararlıdır. Sizlerin dikkatini, çoğu kimsenin ihmal ettiği bir noktaya çevirmek istiyoruz. Sağlıklı beslenerek de, cildinizi hayal ettiğiniz güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir