A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Doğal çil maskesi

Doğal çil maskesi

Doğal çil maskesi

Çillerin genel olarak sebebi zararlı güneş ışınlarının cildinizde bıraktığı izlerdir. Diğer bir nedeni de kalıtsal olarak yani doğuştan gelmesidir. Bazı bayanlar çillerini çok sevse de, bazı bayanlar bunlardan rahatsız olabiliyor veya sayısını azaltmak isteyebiliyor. Bizde bu yazımızda güzel bir doğal çil maskesi tarifi vereceğiz umarım beğenirsiniz.

Doğal çil maskesi

Çil
Çil

Malzemeler

  • 1 çat kaşığı sirke
  • Kil
  • Su
  • El kremi
  • Mısır unu

Uygulanışı; Bir kabın içerisine biraz kil, biraz mısır unu, biraz el kremi ve 1 çay kaşığı sirke ekleyip krem kıvamına gelene kadar karıştırarak üzerine su ekleyin. Doğal çil maskemiz krem kıvamına gelince cildimize sürerek yaklaşık 15-20 dakika kadar bu şekilde bekleyelim. Daha sonra cildimizi güzelce yıkayarak temizleyelim ve hafif bir nemlendirici krem sürüp işlemi tamamlayalım. Bu doğal çil maskesini haftada 1 kez yapmanız yeterlidir.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir