A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bakım / Saç / Doğal saç bakım maskesi

Doğal saç bakım maskesi

Doğal saç bakım maskesi

Malzemeler

  • 2 adet bıldırcın yumurtası
  • Yarım adet avokado
  • 1 çorba kaşığı susam yağı
  • 1 adet kâse
  • 1 adet saç fırçası

Doğal saç bakım maskesi
Doğal saç bakım maskesi

Uygulanışı; 1 kâse içerisine 2 bıldırcın yumurtasını, 1 çorba kaşığı susam yağını ekleyerek güzelce karıştırın. Daha sonra yarım avokadonun kabuklarını soyun ve parçalayarak diğer malzemelere ekleyin. Burada dikkat etmeniz gereken iyice yumuşamış avokado seçmelisiniz yoksa asla diğer malzemeler ile karışacak kıvama gelmez. Karışım krem kıvamına gelene kadar iyice karıştırmaya devam edin. Malzemeler karıştıktan sonra hazırlamış olduğumuz bu doğal saç bakım maskesini fırça yardımıyla saçlarımızın her yerine gelecek şekilde uygulayalım. İşlem bittikten sonra streç film ile saçlarımızı toplayıp yaklaşık olarak 50-60 dakika bekleyelim ve zamanı dolunca su ile güzelce yıkayarak saçlarımızı temizleyelim. Bu saç maskesi sayesinde saçlarınız canlanacak ve daha bakımlı olacaktır. Bu işlemi haftada en fazla 2 kere yapmanız yeterlidir.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canlandırı Saç Bakım Maskeleri

Kadınlar saçlarının cansız ve mat görüntüsünden çok rahatsız olurlar. Özellikle yaz aylarında güneşten, nemden ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir