A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Hamilelik de cilt maskesi

Hamilelik de cilt maskesi

Hamilelik de cilt maskesi

Bu maske sayesinde cildinizi temizleyebilir ve yüzünüzün daha berrak kalmasını ve canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda da rahatlıkla uygulanabilir yüz temizleme ve arındırma maskesi.

Malzemeler

  • 3-4 damla limon suyu
  • 1 adet yumurta
  • 1 çorba kaşığı susam yağı

Kil maskesi
Hamilelikte yüz maskesi

Uygulanışı; bir kap içerisine 1 adet yumurtanın sadece sarısını ekleyin üzerine 3-4 damla limon suyunu ve 1 çorba kaşığı susam yağını ekleyin ve tüm malzemeler iyice karışana kadar karıştırın. Daha sonra hazırlamış olduğumuz bu cildi temizleyici maskeyi yüzünüze uygulayın ve yaklaşık 10 dakika bu şekilde bekleyin. Ardından yüzümüzü güzelce yıkayın, cildi kurur gibi olan bayanlar hafif bir nemlendirici sürebilirler.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir