A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Hamilelikte cilt bakım maskesi

Hamilelikte cilt bakım maskesi

Hamilelikte cilt bakım maskesi

Cildinizde tatlı bir tazelenme ve ferahlama sağlamak için bu yüz maskesini uygulayabilirsiniz. Hem yapılışı kolay, hem de içerisine eklenen malzemeler.

Malzemeler

  • 1 adet elma
  • 1 miktar süt

hamile-cilt-bakimi
hamile-cilt-bakimi

Uygulanışı; 1 adet elmayı bütün olarak veya 3-4 parçaya bölerek bir miktar sütün içerisinde güzelce pişirin. Daha sonra sütün içerisinden çıkarıp elmayı iyice ezerek püre haline getirin ve birazcık soğumasını bekleyin Yüze sürülecek kıvama gelince hazırlamış olduğumuz bu yüz maskesini yüzümüze güzelce uygulayalım. Yaklaşık 10-15 dakika cildinizde kaldıktan sonra bol su ile yüzümüzü temizleyelim. Bu uygulamayı haftada 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir