A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Kaynak saç nedir?

Kaynak saç nedir?

Kaynak saç nedir?

Kaynak saç diğer pek çok saç uzatma yöntemi arasında yer alan bazı yapıştırıcılar veya yöntemler kullanılarak yapılan saç uzatma yöntemidir. Diğer yöntemlere göre daha kalıcı saç uzatma işlemi bu yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntem sayesinde 3 ay ile 6 ay kalıcılığı olan saç uzatma işlemi yapıla bilinir.

Boncuk saç kaynağı
Boncuk saç kaynağı

Bu işlem için iki farklı saç tipi kullanılır. Bunlardan ilki gerçek saçlar kullanılarak yapılanıdır. Diğeri de yapay yani sentetik saçlar ile yapılabilir. Bu saçlardan hangisi size daha sıcak gelirse, hangisinin bakımını daha rahat yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve elbette fiyat olarak hangisi kesenize göreyse onu seçebilirsiniz. Dip not olarak belirtelim gerçek saçlar sentetik olanlardan daha pahalıdır.

 

Mikro kapsül saç kaynağı
Mikro kapsül saç kaynağı

Kaynak saç çeşitleri nelerdir?

Kaynak saçlar yapılış yani uygulama şekillerine göre iki farklı dala ayrılır bunlar.

  • Yapışkan kullanılarak yapılan saç kaynakları; Mikro bant kaynak, keratin kaynak, mikro jel saç kaynağı, soğuk keratin kaynak.
  • Yapışkan kullanılmadan yapılan saç kaynakları; Fix nano balon kaynak, boncuk saç kaynağı ve tres kaynakdır.
Silikon saç kaynağı
Silikon saç kaynağı

Kaynak saç fiyatları ne kadardır?

Fiyatlandırma oldukça değişkenlik göstermektedir bu yöntemde. Çünkü seçeceğiniz yönteme göre ve seçeceğiniz saç adedi veya gramı, saç uzunluğu gibi pek çok değişken fiyat aralığını değiştirmekte. Ama 30 TL den başlayıp 350 hatta 500 TL ye kadar fiyat aralığı değişmektedir.

Bizden yaptıracak olan hanımlara birkaç tavsiye var. Bu işler her ne olursa olsun saçınıza az da olsa zarar verecektir bu yüzden iyi bir yerde yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca seçeceğiniz saçların mutlaka kaliteli olmasına özen gösterin sonuçta uzun süre saçınızda taşıyacaksınız.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir