A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Maybelline Master Drama Khol Liner Göz Kalemi

Maybelline Master Drama Khol Liner Göz Kalemi

Maybelline Master Drama Khol Liner Göz Kalemi
Gözler bayanların makyajlarında en çok dikkat çeken ve vurgulamak istedikleri bölgelerdir. Makyaj yaparken gözlere uygulanılan göz kalemi yapılarının yumuşak ve tok bir renk vermesi oldukça önemlidir. Bunun için tam bu özelliklerde Maybelline markasının göz kalemi devreye girmektedir. Koyu veya açık renk gözlerin hepsinde uyumlu olan bu kalem; yumuşak yapısı ile favori göz kalemlerim arasındadır.

Maybelline Master Drama Khol Liner Göz Kalemi
Maybelline Master Drama Khol Liner Göz Kalemi

Ancak Khol Liner göz kaleminin tek sıkıntısı yumuşak yapılı olmasından dolayı ucunu açarken çabuk kırılmasıdır. Bu durum için yapabileceğiniz en pratik yöntem kaleminizi açmadan önce biraz buzdolabında bekletmenizdir. Ayrıca bu göz kalemini kirpik diplerinize ince çizgi halinde uygulayarak far fırçası ile dağıtıp, dumanlı bir göz makyajı yapabiliyorsunuz. Master Drama göz kalemlerinin siyah, gri ve kahve renkleri bulunmaktadır. Benim kullandığım gri rengidir. Göz renginizi öne çıkararak, doğal bir görünüm vermektedir. Kullanıcıların en beğendiği özelliği ise; uygulandığında dağılmadan uzun süre kalmasıdır. Sizde uygun fiyatlı ve güzel bir göz kalemi istiyorsanız, Maybeline Master Drama göz kalemini denemelisiniz.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir