A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Saç Ekiminde Yeni Buluş: Fiber FUE

Saç Ekiminde Yeni Buluş: Fiber FUE

Saç ekimi işlemi günlük yaşantıda kellik problemi yaşayan insanların bu problemden kaynaklı sorunlardan kurtulmak için başvurduğu bir yöntemdir. Estetik kaygı yaşayan insanlar ya da dış görünüşüne önem veren insanlar sıklıkla saç ekimi işlemine başvuruyorlar. Saç ekimi yöntemi kellik sorunu yaşayan insanların sık sık tercih ettiği ve olumlu sonuç veren bir yöntemdir. Saç nakli işlemleri, hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Bu alanda geliştirilen klasik yöntemler ve yeni yöntemler, saç ekimi yaptıracak kişilere farklı tedavi alternatifleri sunuyor. Seçilen saç ekimi yöntemine bağlı olarak saç ekimi süreleri 3 ile 12 ay arasında değişmektedir. Yine seçilen yönteme bağlı olarak saç ekimi işleminden sonra meydan gelen saç dökülmesi ya da deri dökülmesi sorunlarının meydana gelme oranı değişmektedir.

Fiber Fue yöntemi kolay bir yöntem olup son derece olumlu sonuç veren bir tercihtir. Özellikle sonradan kellik problemi yaşayan insanlar eskisi kadar gür saçlara sahip olmak için tedavi süreci 3 ay kadar kısa süren Fiber Fue saç ekimi işlemini tercih ediyorlar. Hijyenik bir ortamda yapılması mecburi olan bu işlemin süresi ortalama 7-8 saat sürer. Fiber Fue saç ekimi işlemi sayesinde istenilen profili dolgun saçlarla yakalanabilir ve bu durum hayatın her alanına olumlu olarak yansır. Saç ekimi yaptıran kişiler genel olarak dış görünüşlerini değiştirmek ve yeni bir imaja sahip olmak için bu işlemi tercih ediyorlar. Hem estetik kaygısını ortadan kaldıran hem de kişinin kendisine olan güvenini arttıran saç ekimi işlemi özellikle Fiber Fue yöntemi ile çok daha kolaylaştı ve ilgi görmeye başladı. 3 ay içinde gür saçlara sahip olmaya yarayan Fiber Fue yöntemi saç ekimi alanında kullanılan klasik yöntemlere göre çok daha hızlı sonuçlar meydana getiriyor.

Dokuların nakil edilmesi işlemiyle yapılan Fiber FUE saç ekimi ekimi yöntemi şu ana kadar kullanılan saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak 3 ay içerisinde kelliğin bitmesini garanti ediyor. Bu işlemde  dokulu saçlar özel bir solüsyonda bekletilerek canlı tutuluyor ve daha sonra ekim işlemi gerçekleşiyor. Eurozen Saç Ekim Merkezi İşletmecisi ve Saç Ekim Uzmanı İsmail Zengin geliştirdikleri gelişmiş doku nakli olan Fiber FUE saç ekim yöntemi ile ilgili olarak ‘’Bizim yöntemimizde dokular kılcal damar ile birleştiği için sonuç da hızlanıyor. Özel solüsyonda bekleyen dokular beklediği solüsyonda canlanıyor ve köklerin kafa derisine hızlı yapışmasına neden oluyor. Bu nedenle de saç ekimi sonrası dökülme çok az oluyor. Fiber FUE bize özel bir yöntem. Yurt dışında da karşılığı yok bu nedenle ilk kez bizim saç ekim merkezimizde kullanılıyor. Fiber hem hızlı demek hem doku demek olduğu için işlemin adını Fiber FUE olarak düşündük.’’ açıklamasında bulundu.

En İyi Saç Ekimi Klinikleri

Saç ekimi yöntemlerinde Türkiye, dünyada 1 numaralı yer olmayı başarmıştır. Hal böyle olunca sağlık turizminin en önemli kalemi haline gelmiştir. Türkiye’deki saç ekimi klinikleri de en iyisi olmak için kendi aralarında gerek bilimsel gerek pratiksel alanda yeniliklere imza atmaya çalışmakta ve En iyi saç ekimi klinikleri arasında adlarının anılması istemektedir. En iyi saç ekimi klinikleri olarak sayabileceğimiz kliniklerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; Dr. Zen Hair Transplant, Mega Hair Trans, İstanbul Hair Center, Dr. Serkan Aygın Clinic, Dr Emrah Cinik…

Kaynak: https://fiberfue.com/

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir