A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Saç uzatan maske

Saç uzatan maske

Saç uzatan maske

Malzemeler

  1. Bal
  2. Zeytinyağı
  3. Badem yağı
  4. Muz

Saç uzatan maske
Saç uzatan maske

Hazırlanışı; Bir kase içerisine 1 çorba kaşığı bal, 2 çorba kaşığı zeytinyağı, 2 çay kaşığı badem yağı eklenerek iyice karıştırılır. Daha sonra üzerine 1 adet muz soyularak eklenir ve iyice parçalanana kadar ezilerek karıştırılır. Oluşturulan saç uzatan maskemiz saçlara iyice sürülür ve yaklaşık olarak 10-15 dakika bu şekilde beklenir. Daha sonra saçlar bol su ile yıkanarak temizlenir haftada 1 kez yapmanız yeterlidir. Bu saç maskesi sayesinde saçlarınız her zamankinden daha canlı, daha parlak görünecek ve daha hızlı uzayacaktır.

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vitamin Deposu Meyve Ve Sebzeler

Vitamin ve mineraller insanın yapı taşlarıdır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek fark etmeden bütün herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir