A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Sağlık ve Yaşam / Sağlık / Sivilce maskesi

Sivilce maskesi

Sivilce maskesi – Sivilce maskeleri

Sivilce izleri için limon maskesi

Çok basit bir maske olan limon maskesi ile sivilce izlerinizde kurtulmakla kalmayıp cildinizin nemlenmesine ve daha canlı görünmesine de yardımcı olmuş olacaksınız.

Sivilce maskesi
Sivilce maskesi

Malzemeler

  • 1 adet limon
  • 1 parça pamuk

Yapılışı; Bu limon maskesi akşam yatmadan önce yapılmalıdır. 1 adet limonu bir kap içerisine güzelce sıkıyoruz. Daha sonra iyice yıkayıp kuruttuğumuz yüzümüze pamuk yardımıyla masaj yapar gibi her yerine bu limon suyunu sürüyoruz. Dikkat edilmesi gereken yer limon suyunu yüzünüze sürerken sivilceleri patlatmıyoruz ve çok fazla üstüne bastırmıyoruz. İşlem bittikten sonra yatıyoruz ve sabah olunca kalkarak yüzümüzü güzelce yıkıyoruz hepsi bu. Bu işlemi her akşam yapabilirsiniz. Web sitemizde yer alan bir diğer sivilce maskesi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

www.kadinbilgiportali.com/gul-suyu-ile-sivilce-maskesi.html

Hakkında Kadın

Web sitemiz olan kadinbilgiportali.com'u 2016 yılında yayın hayatına soktuk. Amacımız kendi uyguladığımız, okuduğumuz veya bulduğumuz tüm tarifleri, dökümanları ve bilgileri bizim gibi araştırma yapan ve hayatının bir kısmını internette geçiren kadınlara sunmaktı. Umarım başarılı olmuşuzdur ve siz değerli bayanlar web sitemizi beğenmişsinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diyet Yapmadan Fit Kalın!

Fit kalmanın sırrı her zaman harika genler ya da hızlı bir metabolizmaya sahip olmak değildir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir