A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Giyim / Stil Sahibi Bir Görünüm İçin Tavsiyeler

Stil Sahibi Bir Görünüm İçin Tavsiyeler

Giysi dolabınızı en son ne zaman düzenlendiniz? Olmazsa olmazlarınız neler? Stil sahibi her kadının hem gardırobunda olması gereken hem de tercih etmesi gereken ipuçlarından bahsedeceğiz. Tabi burada öne çıkarmak istediğimiz şey spesifik giyim önerileri değil hem gündelik hem de özel günlerde imdada daima koşacak önemli şeylerin vazgeçilmeziniz olmasını sağlamak. Gardırobunuzda bulunması gerekenlerin yanı sıra tarzınıza kattığı zenginliklerden ve özelliklerden bahsetmeyi unutmadık tabi ki…

Topuklu Ayakkabı

Cazibeli bir görünüm için topuklu ayakkabı çok önemli bir tercihtir. Topuklu ayakkabı vücut ritminizi değiştirir. Göğüslerden kalçanıza duruş farklılıkları ortaya çıkar. Bu da cazibeli bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Siyah Elbise

Siyah birçok ortak noktanın birleşimidir. Dolayısıyla çok tercih edilir. Gardırobunuzda mutlaka siyah elbise bulunmalıdır. Unutmayın siyahın çekiciliği her zaman başkadır.

Kırmızıyı da Unutmayın

Pastel renklerin en şehvetlisi kırmızıyı sakın unutmayın. Dolabınızda sadece koyu renkler olmasın. Kırmızı dişi bir renktir ve zaman zaman ona ihtiyaç duyarsınız.

Dar Elbise

Dar kıyafet tabi ki cazibe açısında baş döndürücü olabilir. Ama ölçülü olmalı erkeklerin başını döndürün ama çokta kendilerini kaptırmalarını sağlamayın. Dar kıyafetler için elbette vücut tipi de son derece önemlidir. Vücudunuzun söylediklerine zaman zaman kulak kabartmalısınız.

Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü her mevsim takılabilir. Bu da onu çok önemli bir aksesuar yapıyor. Güneş gözlüğü takmayı da alışkanlık haline getirmeniz iyi olacaktır. Güneş gözlüğü oluşturduğunuz stilinizde renk katacak önemli bir aksesuardır.

Bu listeyi uzatabilirsiniz. Ancak en önemlileri ve günü kurtaracak tavsiyeleri sizin için hazırladık. Hem kendinize uygun seçimler hem de size zaman kazandıracak seçimler için ipuçlarımızı dikkate almayı unutmayın. Ayrıca siz de vazgeçilmezlerini yorum olarak bırakabilirsiniz.

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sokağın Moda Kuralları

İyi görünmek çok önemli tabi ki ama günlük yaşamda her an farklı bir yapı da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir