A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Giyim / Trend Sanılan Stil Hataları

Trend Sanılan Stil Hataları

Yaş ilerledikçe kadınlar daha hassas olabiliyor. Özellikle genç görünüm adı altında birçok makyaj tekniği uygularken moda konusundaki seçimlerinde zaman zaman bocalayabiliyorlar. Aslında stil olmayan ama hep trend sanılan moda hatalarını derledik. Tabi ki bunları hiçbir şekilde kullanmayın demiyoruz ancak genç görünüm havası verdiğini zannediyorsanız yanlıştan dönmenin tam zamanı.

Tüvit Kumaş Tercihi

Retro bir hava yaratayım derken kota benzeyen tüvit kumaş tercihi çoğu zaman ters tepiyor. Üstelik tüvitin üzerine ceket ve koyu renkli tercihlerle iyiden iyiye ciddi bir görünüme kavuşmuş oluyorsunuz. İş kadınları için bir nebze tercih edilebilir gözükse de genç görünümle alakası olmadığını unutmayın.

Kreatif Okuma Gözlükleri

Gözlükleri sembole çevirmeye kalktığınızda bir noktadan sonra sırıtmaya başlıyor. Özellikle bu gözlük tipini tercih edenleri eski tip seçmesi de büyük hata eğer illa kullanmanız gerekiyorsa modern çizgilere yakın gözlük tercihinde bulunun.

Sürekli Hırka Alışkanlığı

Hazır mevsimi de gelmişken sürekli farklı farklı renklerde hırkaları sırtınıza geçirmeniz size genç bir görünüm katmıyor. Aksine yorgun ve salaş bir görünüm kattığını söyleyelim. Son dönemde pazarlama harikası uzun uzun hırkaları tercih edip bu hataya düşmemelisiniz.

Yanlış Renk Seçimleri

Hayatta arafta kalmış renkler vardır. Soluk çok seçilmeyen tam hatırlanmayan, şimdi gidip bu tip renkleri tercih etmek ciddi bir hatadır. Renk tercihleri konusunda popülerden şaşmayın. Sizi parlatacak renkleri tercih etmeniz iyi fikir olacaktır.

Kıyafet ve Makyaj Uyumu

Makyaj konusunda yapılacak bir hata tüm görünümü etkileyebilir. Dolayısıyla makyajın ayarını ve en önemlisi tonunu iyi ayarlamalısınız. Ayrıca cildinize uygun bir bircimde uygulamak ve yine giyeceğiniz kıyafetle uyumlu olması son derece önemlidir. Birbirinden alakasız renklerin uyum sağlamasını beklemeyin.

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sokağın Moda Kuralları

İyi görünmek çok önemli tabi ki ama günlük yaşamda her an farklı bir yapı da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir