A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bakım / Makyaj / Yaz Aylarında En Uygun Makyaj Nasıl Yapılır?

Yaz Aylarında En Uygun Makyaj Nasıl Yapılır?

Makyajın kadınlara kendini olduklarından daha güzel hissettirdiği su götürmez bir gerçektir. Doğru yapıldığı zaman makyaj, kendini iyi hissettiren ve ciltteki kusurları örten bir uygulamadır. Fakat makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar ve incelikler vardır. Yazın yapılan makyaj eğer doğru yapılmazsa yüzü ağır hissettirir ve kötü bir görüntüye neden olur.

Yazın makyaj yapmak isteyenler az ürünle çok sonuç alabilecekleri ürünler tercih etmeliler. Az ürün kullanarak hem hafif bir cilt, hem doğal bir görüntü hem de canlılık hissi yaratabilirsiniz. Bu tarz makyaj yapmak isteyenler takip etmesi gereken adımları yazımızda bulabilirsiniz. Yaz aylarına uygun ideal makyajın yollarını yazımız da bulabilişiniz.

Renkli Nemlendirici

Renkli nemlendiricisiz doğal bir makyaj elbette olamaz! Canlı, doğal, sağlıklı ve aydınlık bir cilt için kullanılması gereken bir üründür.

Çok Yönlü Stik

Stiklerin yanak, dudak ve göz makyajında kullanılıyor olması biz kadınlar için müthiş tabii! Yüzünüze aydınlık vermek istediğiniz her noktaya kullanabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Far

Suya Dayanıklı ve açık renklerdeki farlar doğal makyajın demirbaşı! Gözlerinize aydınlık ve parlak efekt vermek için çok güzel bir kalem far uygulayabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Ruj

Ruj tazelemek çok sık olunca can sıkıcı olabilir. Özellikle yazın sürekli bir şeyler içtikçe. Nude tonları olarak geçen pembe rengi suya dayanıklı rujlar, hem dudaklarda uzun süre kalıcılık hem de rengiyle parlak bir görüntü verir

Suya Dayanıklı Kaş Şekillendirici

Doğal şekillenmiş kaşlar bir kadının güzelliğinin garantisidir. Kaş şekillendirici kitleri ile kaşlarınız en doğal şekilde ortaya çıkar. Bu tarz ürünler kaşlarınızı doldurup şekillendirebilirsiniz.

Kapatıcı

Yazın da koyu halkalar peşimizde! Doğal görünümlü kapatıcılar ile bu sorunu çözebilirsiniz. En doğalından ortadan yok olsun koyu halkalar!

Krem Allık

Yüzümüzde en doğal ve uzun süre kalan krem allıklardır. Krem allıklar ile yanaklarınıza nude şeftali rengi verebilirsiniz.

Eyeliner

Suya dayanıklı jel eyelinerlar ile gözlerinizde dramatik bakışlar yaratabilirsiniz. Gündüz makyajında çok kullanılmasını önermesek de yaz akşamlarında etkileyici bakışlar için kullanabilirsiniz.

Beyaz Göz Kalemi

Gözleri yorgun olsa bile daha parlak ve beyaz gösteren başka bir şey daha olamaz!

Suya Dayanıklı Maskara

Her makyajın finali elbette maskara ile yapılır. Suya dayanıklı maskaralar ile kirpiklerinizi tek tek ayırarak belirginleştirebilirsiniz.

Hakkında serhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fondöten Mi? Pudra Mı?

Fondöten Mi? Pudra Mı?

Ten makyajı deyince bütün kadınların aklına aynı soru geliyor. Fondöten mi kullanmalıyız yoksa mı? Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir