A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Moda / Çanta / Yeni Sezonun Gözde Çanta Modelleri

Yeni Sezonun Gözde Çanta Modelleri

Kış sezonu çanta trendleri belli oldu. Çanta modelleri konusunda ne kadar seçicisiniz? En önemlisi giyim tarzınıza hangi çanta modeli uyuyor. Çanta modellerinin içeriği ne hepsi yazı dizimizde yer alıyor. Sizde en sevdiğiniz çanta tiplerini yorum olarak bırakabilirsiniz. İşte 2015 – 2016 yılının yıldızı parlayan çanta modelleri…

Kürk Çantalar

Kürk konusunda çok ciddi bir hassasiyet gösteren bir kitle var ancak bunun ticareti özellikle son yıllarda hem trend olarak hem de tercih edilme oranı olarak çok yükseklerde bu yılın gözdelerinden biri kürk çantalar.

Püskül Modelli Çantalar

Püskül püskül kıvrımlarıyla şık bir görümüne bürünen çantalarda bu yılın gözdelerinden. Püskülün en çok tercih edilmesindeki etkenlerden bir her tip çantaya kolayca entengre edilmesi. Özellikle giyim tarzınız farklılık gösterse de püskül püskül çantaları her zaman tercih edebilirsiniz.

Uzun Askılı Çantalar

Yoğun bir tempoya sahip kadınlar içinde çok sık tercih edilen ve omuz çantaları olarak bilinen çanta türü bu yılında vazgeçilmezlerinden. Birçok renk ve tip seçeneği olması, fermuarlı ve yapışkanlı olması ve son dönemde süslü taşlarla gibi farklı şeylerle dizayn edilmesi çok şık bir hava katmış durumda.

Süet Çantalar

Giyimde süet tadı eskisi gibi olmasa da çanta da durum çok farklı. Özellikle ayakkabı ve çanta kombinlemek isteyen kadınları tercihlerinin başında süet çantalar geliyor. Süet çantalar 2015 2016 sezonunun en önemli çanta modellerinden biri.

Zincir Modelli Çantalar

Özellikle son dizayn değişiklikleri ile bu yıl zincir çantalar çok revaçta. Daha organik tonlarda olan ve renk konusunda uyum problemi yaşatmayan bir çanta tipi olması özellikle genç kadınların çok ilgisini çekiyor. Kullanımı kolay olması da artı bir özellik.

 

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir