A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Anne ve Çocuk / Gebelik / Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür

Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür

Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür

Normal adet düzeni ya da hamile kalmak için kadınların her gün farklı bitkisel tedavilere başvurulduğu görülmektedir. Son dönemler de bitkiler kullanılarak doğal yollarla tedavi olmaya çalışan birçok kadın bulunmaktadır. Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel tedavi yöntemi İbrahim Saraçoğlu’ nun yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştıran kürü ile birçok kişi tedavi olmaya başlamıştır.

Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür İçin Ne Yapmalı?

Öncelikle doktor kontrolünden sonra dışarıdan bitkisel tedavi uygulamak isteyebilirsiniz. Bu daha doğal bir yöntem olduğundan ilginizi çekebilir. Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel kürü hemen herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı bir yöntemdir. Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırmak için bitki kürüne gerekli olan malzemelerin başında incir gelmektedir. Biyolojik yapısından ötürü incir tercih edilir. Unutulmaması gereken husus hekim kontrolünden sonra bu kürlere başlanabilir. Böylece daha sağlıklı yol izlenmiş olur.

Yumurta Çatlatıcı Kür

Kuru incirleri ikişer üçer parçaya bölerek kaynayan su içerisine atıyorsunuz. Beş dakika bu şekilde kaynayan incirlerin içerisine bir adet havuç dilimliyoruz ve bir beş dakika da bu şekilde kaynamasını sağlıyoruz. Bu kürü yirmi beş günde bir uyguladığınız da yumurtalarınız da çatlamanın da olduğunu doktorunuza danışarak gözlemleyebilirsiniz. Yumurta çatlatıcı için bitkisel çözüm İbrahim Saraçoğlu tarafından özellikle hamile kalmak isteyenler için önerilmiştir. Bu kür uygulama esnasında kaynatılan kuru incir ve havuç süzülerek her gün aç karnına tüketilir.

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür

Yirmi gün boyunca tüketilen bu kür yedi gün ara verilerek ikinci yirmi bir güne başlanır. Özellikle hamile kalamayan bayanların bu kürü uygulaması tavsiye edilir. Hamile kalmayı kolaylaştırmak için şifalı bitkiler de yine incir söz konusudur. Bu kür de yine incirleri kaynayan suya ilave ediyoruz. Birkaç dakika kaynattıktan sonra suyu süzerek her gün taze yapıp tüketiyoruz. Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu’ nun özellikle genç bayanlara önerdiğini ve ileriki yaşlar da hamile kalmak isteyen bayanlara da yardımcı olacağı belirtilmektedir. Erken tedavi yöntemine başlayarak istenilen sonucun elde edilmesi sağlanır. Ayrıca yumurta çatlatıcı kür gibi bu kür de aç karnına tüketilmesi gerekmektedir. Taze yapılarak tüketilen bu kür etkisi daha çabuk olacaktır.

Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştırmak İçin Bitkisel Çözüm

Yukarıda da belirtildiği gibi İbrahim Saraçoğlu’ na ait olan bu bilgi incirin vücuda faydaları sadece yumurta çatlatıcı ya da hamile kalmaya yardımcı olması değildir. Kan yapıcı özelliği ile de vücutta kan akışını hızlandırır. Hamile kalmak için yumurta sayısı az olan kadınların incir tüketimine dikkat etmesi gerekmektedir. Yapısı itibari ile inciri ikiye böldüğümüz de çok sayıda küçük çekirdeklerinin olduğunu görürüz. Bu da yumurta çatlatma ve yumurtaların çoğalmasın da alternatif tıbbın bizlere sunduğu ipucudur. Kadınlar için hamile kalmak doktor kontrolünde olsa dahi evinde mutlaka bitkisel çözümlere ihtiyaç duyanlar vardır.

Öncelikle doktor kontrolünün aksatılmaması gerekmektedir. Bitkisel tedavi yöntemleri yapılan tedaviyi doğal yoldan destekleme amaçlıdır. Bu bitkisel çözümde kullanılan incir kaynatılan suyu tüketilmelidir. Aç karnına tüketilmesi gerekmektedir. İbrahim Saraçoğlu verdiği bu kür ile birçok bayanın ortak sorunu haline gelmiş olan gebe kalamama ve yumurta çatlaması sorununa çözüm getirmiştir. Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırmak için ne iyi gelir şeklinde sorulan sorulara en iyi cevap İbrahim Saraçoğlu tarafından doğru ve kesin bilgi ile bizlere sunulmuştur.

Kaynaklar ;

http://www.diyadinnet.com/BayanlaraOzel-2672&Bayan=ibrahim-sara%C3%A7o%C4%9Flu-hamile-kalmaya-yard%C4%B1mc%C4%B1-k%C3%BCr

http://ibrahimsaracoglu.gen.tr/hamile-kalmak-icin-incir-kuru/

 

Hakkında Kadın Bilgi Portalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İleri Yaş Hamileliği Nedir, Riskleri Nelerdir?

Kadınlar hangi yaşta olursa olsun annelik iç güdüsünü beslemekte ve yaşı geldiği zaman da anne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir